dlhe vlasy

michaela995262

Mne vlasy dlho rastli velmi pomaly a to, co narastlo sa v podobe znicenych koncekov odstiepilo, takze ako keby mi nerastli vobec. Pomohlo mi najma to, ked som prestala pouzivat sampony z drogerie. Teraz pouzivam sampon od Nanogen spolu s kondicionerom. Je to asi jediny kondicioner, ktory vyhovuje mojim krehkym vlasom a nie su po nom splasnute. Vlasy vyzivujem aj zvnutra. Striedam uzivanie zinku, B-komplexu a biosilu.

Silvia87

Kamoška si nechala predĺžiť vlasy keratínom a dosť jej to vlasy zničilo. Tak neviem, či by som sa na to dala

slnieckova S

Nechajte si vlasy predlžiť. Dnes si za dobrú cenu kúpite pramene pravých ľudských vlasov roznych odtieňov a možete mať krásny bohatý účes hneď. Ja mám clipy z clipinhair

Sarina

Vlasy sú geneticky dané a veľa s tým nenarobíte. Prospieva im kvalitná kozmetika, vitamíny, zábaly s olivovým olejom. Ničí ich farbenie, žehlenie, fénovanie, v podstate akékoľvek upravovanie. Vitamíny sú samozrejme fajn ale nečakajte že zrazu budete mať nádherné, husté, lesklé vlasy

Rado +Stanka

Ahoj , pozri keď chceš mať dlhe vlasy použivaj žihlavovy šampon a schaumu to ti pomôže a tie veci na hlavu nedavaj zbitočne si ničis vlasy ! Ja mám len 12 ale mám najdlhšie vlasy mam veľmi jemnè a krásne vôbec ich nežehlim ani nič a ani nefenujem . Mali sme v dedine sútaž v dedine , no predstavsi vyhrala som . Veľ šťastia

nicool

cawte...mam 14 a mojim snom je mat krasne dlhe vlasky ale nejako sa mi nedari pretoze aj ked sa podstrihnem alebo ostriham tak valsy mi iba dorastu do povodnej dlzky a potom sa zastavia...uz ma to nebavii takze zacala som brat revalid...vlasy si umyvam lopuchovim samponom a potujem to este capillanom vlasovym aktivatorom...myslite ze mi to pomoze?...ak ano kedy priblizne zbadam rozdiel ako myslim kedy priblizne si vsimnem ze mi podratli vlasky?...narastu mi za 8 mesiacou aspon?...teraz mam vlasy tak nad prsia tak narastu mi aspon pod prsia?...a potom vam aj napisem ci sa podarilo...ale chcem vediet vas nazor ci mi to pomoze pls :D

lenkaa123456

presne tak. tvoje konceky nemaju nic spolocne s korienkami. korienok z tkoreho rastie vlas nema tusenia o tom ci ty si vlasy strihas alebo nie :)