Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zehlicka na vlasy

Katka654

Myslím si, že je to viac menej jedno, ktorú si kúpiš. Všetky žehličky od značky Remington sú úplne super. Vlasy vydržia rovné a hladké až kým sa neumyjú :) Veľký výber žehličiek som našla napr. tu elektro.nakupnyporadca.eu

Emily 444

Ja mám túto: orava.eu . Je to keramická žehlička aj s kefou takže máš všetko čo potrebuješ a ako jedna z mála pekne zrovnáva aj husté vlasy :)

bee_1

Ja som zehlicku kupila znacky remington na stranke hej.sk urcite poznas a ak chces mat lacnejsie cely nakup tak klikni na -odkaz odstránený-
su tam zlavy na taketo veci

kolpi

moja sestra ma zehlicku znacky Remington, no neviem, ktory typ ...kazdopadne sa s nou daju zehlit aj mokre vlasy a musim povedat, ze vzdy, ked som si ich vyzehlila, spoluziacka nechapala z toho, ake leskle vlasy zrazu mam...trik vraj spociva v tom, ze ked sa tie vlasy zehlia mokre, je to pre ako keby taka kora, pretoze ta zehlicka pri zehleni pomaly vylucuje molekuly nejakeho balzamu, ktory ide rovno do vlasov, a preto su take krasne :)

moncsi_42

ahoj..chcela by som si kupit remington zehlicku na vlasy ale neviem ktora je najlepsia.chcela by som taku s ktorou sa daju robit aj vlny.ktora je nato najvhodnejsia???