NESKUTOCNE GRAMBLAVA !!

Príspevok v téme: NESKUTOCNE GRAMBLAVA !!
Maria1990

PRosim Vas vedeli by ste mi poradit?!
Nejake tabletky, rady... informacie, skusenosti!

Mam 18 rokov a som neskutocne nesikovna, roztrzita, gramblava. Vsetko mi pada, vsetko rozbijem, rozlejem, pokazim... . Smeju sa mi doma a moja osoba je pre nich synonymum k slovu gramblavost!!
Som z toho nestastna !!! Mamicka vravi,ze si nic neviem vazit a ze mi na nicom nezalezi..ALE TO NIEJE PRAVDA !!! JE mi strasne SMUTNO zo samej seba !!!
VELMI PEKNE VAM DAKUJEM ZA KAZDY JEDEN PRISPEVOK !
M.

maria1990

dakujem ste zlati :-)).

Viete doma je to tak, ze vtipkujeme na tom...ked sa mi nieco nepodari..(samozrejme,nie vzdy.. ) ale strasne ma stve,ked ani nic neurobim a uz hovoria DOPREDU (akoby som to uz spravila= pokazila !!). Poviem im,ze mi to vadi... ale akoby nic.. ideme dalej... .
Lenze ja si to neviem udrzat... nic nepokazit,nerozliat..neznicit... a potom ich pripomienky mi pridu ,,opravnene" (aj ked to slovo sa mi tam nehodi:) ).
Proste, co im mozem JA nieco vyhovarat.. a vraviet,ze niesom taka gramblava a podobne... ked uz o chvilku si to sama pokazim tym,ze nieco ZASE dodzubem ... .

Musim si kupit nove zrkadlo... z penazi z brigady ... Za ten pocit mi to stoji:).

Srek paci sa mi tvoja veta: -
mne sa to celkom dari a to som bol uz inaksi mantak:D. :-DDD.

Este nieco: mne sa nestava len,ze NIECO rozbijem, pokazim..vylejem... .
Ale taktiez,ze ublizujem samej sebe.
(SAMOZREJME, NIE NEJAKO NASCHVAL )
Myslim tym, ze som dobuchana, otlcena... porezem sa z nepozornosti... atd.
Sa divim, ze ma este auto nepreslo... .

Dakujem vsetkym :-)

Shrek250

To bude tym jak tu uz par ludi povedalo ze ta doma nepodrzia a este si robia srandu...to je jak keby ti podlozili nohu...Ja som maval podobny problem medzi ludmi ktorych som nepoznal lebo mi prilis zalezalo na tom co si o mne myslia druhy a ked som sa snazil neurobit blbost tak som ju spravil este rychlejsie...dobre bude urco vyrozpravat si to s ludmi doma a pokusit sa zdvihnut si trochu sebavedomie...mne sa to celkom dari a to som bol uz inaksi mantak:D...a keby ti to neslo samej tak skus toho psychiatra vsak nemozes nic stratit...a drzim palce nech sa ti to podari:)

uf

Nie si vôbec grambľavá, si zdeptaná z ľudí okolo, ktorí ťa ponižujú a zabávajú sa na tebe. Poznám to, žiadne tabletky, choď k psychológovi či psychiatrovi-nábeh na depresiu, ten ti pomôže!

danuskaaa

no tak to nepoteší to zrkadlo, ale môžeš sa na to pozrieť tak, že črepiny prinášajú šťastie :P :) No veď na každého to niekedy doľahne, to je jasné, ale nezabúdaj na to, že si jedinečná a stále si ver :)

vitaminky

Maria1990, dobre intuitivne uvažuješ. MagneB6 je velmi vhodny prave na taku akoby roztrzitost. Roztržitosť je vlastne nepokojna nervova sustava. Magne B6 mne dost pomohol. brala som ho asi 3tyzdne a citim sa kludnejsia...skus to...

maria1990

dakujem Danuska :-) Viem o com hovoris:-). Ja sa dokazem zasmiat sama na sebe..robim to casto a pomaha mi to:).
A mas pravu, mam nizke sebavedomie.. velmi nizke,ale pracuje sa na tom:-))).

Dnes som rozbila velmi drahe zrkadlo,ktore som dostala ako dar.... Z tohto som si uz utahovat nemohla :-( neskutocne ma to mrzi..... .
Vsetko teraz na mna dolahlo.. .

danuskaaa

ahoj mária, ja si myslím, že by si si mala viac veriť a viac sa sústrediť, možno máš problémy so sústredenosťou. Doma by si im mala vysvetliť, že sa snažíš a že ti je nepríjemné, že sa ti smejú. A skús sa troška nad to povzniesť a nerobiť si z toho ťažkú hlavu, ale sa na sebe párkrát aj zasmej a bude ti lepšie. A eče by si mala skúsiť nájsť nejaké cvičenie na lepšiu koncentráciu alebo zájsť za psychológom alebo nejakým odborníkom, aby ti pomohol lepšie sa sústrediť. A ak ideš robiť nejakú vec, vždy si povedz, že ti to víde a nemysli, na to, že to pokazíš a hlavne sa nevzdávaj. Je veľa menej šikovných ľudí, každý sme nejaký, určite sa nájde niečo, v čom si dobrá. Držím ti palce, určite si šikovná, len sa musíš trošku snažiť :)

maria1990

Ale uz to trva strasne dlho a ziadne pokroky. Asi sa musim prizabyt na aute,aby som uz bola menej zbrkla, roztrzita... . Aby som si to vryla do hlavy.
Nemyslite,ze magnezium ci magneB6 by mi pomohlo... ..ze by ma to upokojilo... ,,stlmilo" .

fialocka

Maria na toto asi ziadne lieky nezaberaju. Jedine, co musis urobit je viac sa sustredit na to, co prave robis. Postupne ti vsetko pojde lepsie. Je to ako s bicyklovanim. Nikomu to nejde hned na prvy krat, no ked sa snazis a skusas to castejsie, postupne sa to naucis. Hlavne to nevzdavaj!! :)