Život po vysadení antidepresív

ketsut

ja som sa tiež sklamala, ale vyskúšala som túto cestu a je mi fajn...tiež nemám v láske dílerov,čo zarabaju na ludskej chorobe.....

neurazila si ma, nemala si čim....však si sa slušne a normálne opýtala...ja som odpovedala.

nelly71

ketsut ďakujem za rady,ja som fakt nemala nikoho v úmysle uraziť a viem,že ľudom to odporúčaš,lebo máš s tým sama dobrú skúsenosť...nie pre reklamu,ale už som veľakrát popálila,tak preto tie otázky...

ketsut

nelly mne minerály prišli aj koloidné striebro ako som sa dohodla s pánom Damiánom..inak tohto pána mi doporučila jedna kamarátka.....ja som zatiaľ spokojná....to je každého osobná vec...ja im nerobím reklamu ani nič....užívam doplnky.....
jedna tableta Bkomplexu od Jamienson obsahuje po 35mg každého z vitamínu B, vit. od Damiána l tableta Bkomplex obsahuje 5Omg každého z vitm.B....

pričom tableta je veľkostne rovnaká...tak posúd rozdiel prítomnosti daných vitamínov...

ketsut

ja som sa tiež bála čo to bude.....tie vitamíny majú výhodu v tom, že obsahujú viac minerálov ako u nás jedna tableta toho istého vitamínu....a dajú sa porovnať s našimi.....
ked si kúpiš vitamíny od Jamienson firmy...čo sú dobré vitamíny a doporučujú ich v lekárni...aj lekári ich užívajú dosť často...tak cena vitamínov od Damiana je približne rovnaká len rozdiel je v tom ako hovorím v jednej tabelte je vyšší podiel danej látky....

nelly71

ketsut,takže ty si si istá,že ten pán Damián a ľudia okolo neho nám dokážu dobre poradiť,pýtam sa len preto lebo v tomto divnom svete je veľa podvodníkov,ktorí zarábajú na ľudskom nešťastí...aj ja potrebujem pomoc,ale nechcem a bojím sa naletieť špekulantom!!!!!