Červená tvár

Príspevok v téme: Červená tvár
david334

Ahojte, uz nejaky ten cas zistujem ze mam nadmerne cervenu tvar. Ci uz po sportovej aktivite alebo inej praci vtedy naozaj velmi, alebo ci uz pri normlanych cinnostiach. len si zaviazem snurky vystrem sa a som cerveny jak paprika.
cim to moze byt?
zacina to byt aj pomaly psychicke bo ked som v spolocnosti a pripominam si ze urcite som zasa cerveny, tak o to viac sa cerveniem...
skuste mi prosim vas s tymto poradit. dakujem

mnamka257

je to geneticke-mohol by si sa trochu prepudrovat ale kedze si chalan, neni to asi najlepsi napad.odstranit sa asi neda nijako

jaja13

Tak ja som mala tiež takyto problem. Velmi som sa červenala a tym že sa mi okolie smialo bolo to len horšie. Začala som sa ludom vyhybat. Takže chodila som len do školy neskôr do prace a inak som sedela len doma. Aj mi ta samota začala vadit, tak som si dala inzerat a takym spôsobom som si hladala chlapca. Po nejakom čase som si aj našla. Teraz sme manželia, mame dve deti. Ja som štastna a problem s červenanim už nemam. U mna to bolo asi tym, že kym som bola slobodna, som sa citila ako "omyl prirody" velmi škareda, to ma ubíjalo. Teraz ked mam vlastnu rodinku sa mi zdvyhlo sebavedomie a to je dost dôležite.
To červenanie aj vam určite prejde, musite si len verit.

tlak v hlave

v poslednom case som si na sebe vsimla , ze ked idem hore schodami alebo chvilu beham, tak mi zacne punpovat v hlave a je mi strasne teplo hlavne v hlave,, stale sa mi tak rozpunpuje srdce, nwm co je somnou,aa to rosacea , to su vlastne tie zilky popraskane to nema s tym cervenanim nic spolocne podla mna,stym ze ked sa zohnes tak si hned cerveny .. ano aj ja som na tom tak .. preco musim mat tolko problemov??? poradte mi prosim ako to aspon obmedzit. alebo sa tomu vyhnut AK SA DAA... diki

21andulka21

joooj :o( ja tiez... a to take trapne stale cervene licka mat :D alebo nos jak po poldecaku... :D:D idem precitat co toje ta rosacea ci co...

anelinalin

Viem, čo prežívaš... Som na tom úplne rovnako. Po pátraní na nete som narazila na chorobu či skôr genetickú predispozíciu, ktorá sa volá "rosacea"... Vygoogli si to, a pozri, či nemáš podobné príznaky... Väčšinou to mávajú ludia so svetlejšou pleťou... Ja reagujem zle na stres, teplo, fyzickú námahu, teplé alebo korenisté jedlá a podobne...

david334

dakujem za napady pozrem si na nete tie pripravky.

zuzic.presne uplne mi beres slova.hocikde a zacitim horucavu,uplne teplo po celom tele skoro. omg ne zasee..

ekaaaa

aj ja mavam začervnenanú tvár,ide o rozšírené cievky,skoč ku kozmetičke a ona to špeciálnym prístrojom odstraňuje, alebo existuje kozmetika tuším vichy na začervenanú pleť