Beh

Príspevok v téme: Beh
sancia

Ahojte..tak zacala som behat..tak ako aj minule leto...minuly rok som behavala kazdy vecer, ale pocula som ze lepsie je aj rano okolo 6-7 hod... no po par pokusoch sa mi konecne podarilo takto vstat :)) ale tak pocas behu som aj tak unavena... mozete mi niketo poradite vy, kd behavate rano,alebo celkovo, ake su vase navyky okolo behanie (mylsim, ako casto, aku mate rozcvicku, kedy behavate, kolko... a pod) dakujem za vsetky rady, urcite mi pomozete :) Tak pekny den :)

zuzic

no ja byvam v nitre a nejak nikoho nevidim behat po sidlisku...jedine zee by som isla rano do parku alebo pri rieku tam behavaju ale zas tam ma nepustia skoro rano rodicia...a tak by ma to bavilo :(

za8icka

Ja zijem vo Varsave a tu je to uplne normalne. Len co rano idem do prace tak v meste po ceste stretnem hadam aj desat bezcov a nikomu to tu nie je hlupe. Kludne behaj. Ono mozno ludia sa budu na teba prvy moment pozerat ale potom to viac riesit nebudu.

Inak to s tym behanim je pravda. Ja napriklad behavam rano a beha sa mi lepsie ako vecer.

poliewoocka

Zuzic, vcera som videla v Prahe normalne po meste typka v teplakoch, slnecne okuliare, mp3ka na usiach a behal:)))

poliewoocka

Nie kazdemu organizmu padne zadobre rano taky sok, a hned nalacno..skor by som zacala rychlou chodzou. Ale napr. kazde 2 hodiny pocas dna su vhodne na iny druh sportu. Najaktivnejsia faza, kedy sa vraj najlepsie spaluje je 8:00-10:00 hod a 15:00-17:00 hod.

masaaa

S behanim rano je to v tvojom pripade blbost lebo,kazdemu vyhovuje cvicenie v inu dennu dobu a efekt to nemeni :) ja tiez behavam vecer ked sa mi chce tak aj kazdy den a ked nie aspon 3 krat do tyzdna,pred behom vzdy absolvujem strecing dolnych koncatin a beh si prispôsobim tak aby som dokazala dobehnut tam kde som zacala :)