Hrčka v podpazuší

Príspevok v téme: Hrčka v podpazuší
Majka_0

Ahojte.Tákže k veci mám 14rokov a krámy nemám neviem či je to pritom podstatné.Asi pred polrokom som si nahmatala hrčku pod pazuchou bohužiaľ neviem pod ktorou,ale niekde som našla ,že pomáha natieranie cerou a ono to po pár dňoch zmizlo.Pred 2dňami som si nahmatala opať hrčku pod pazuchou ktorá bola pred 2dňami bolestivá a trocha začervenaná,natieram to už druhú noc cerou a ono to už nebolí.Hrčka je asi veľkosti hrášku.čítala som niekde že to može byť niečo s potnými žlazami atd.Ja sa avšak veľmi potím a preto je u mňa pravidelné používanie dezodorantov časté.Tak nemohlo by to byť kvôli tomu?čo si o tom myslíte?Viem že by som mala ísť ku lekároví ,ale nechcem hned zbytočne robiť paniku .A ked už ku akému lekárovi mám zájsť?Nemohol by to byť kožný?Prosím o radu ako sa nejak zbaviť tej hrčky ,čím to potierať..

danuskaaa

Ahoj, myslím si, že by si mala ísť k lekárovi. Najskôr k obvnodnému on ťa potom pošle za odborným lekárom. Najmä keď ťa to bolí. A máš to už druhý krát. A môže to byť aj z deodorantov, pretože môžu obsahovať látky, ktoré upchávajú póry. Držím palce a určite chod čo najskôr k lekárovi. :)