Nova antikoncepcia Qlaira?

katty17

Caute baby. Aj vy mate skusenosti s qlairou, ze nemate menstruaciu vobec? Za aku HAK je najlepsie vymenit qlairu, ake mate skusenosti?

Mimka22887

Ja som brala 2 dni yaz a myslela som ze ma vystrie, tak to radsej tych 5 dní v bolestiach vytrpim ale aspon nemam emocialne vykyvy, nepriberem a nendodrbka sa mi pleť...cize prec s hormonmy aj tak je to len hormon a casom pridu nasledky....

stanka33

Ja mám zasa celkom opačneé skúsenosti...Qlairu beriem už rok a pol, od začiatku ako ju začali predávať aj na Slovensku. Som s ňou veľmi spokojná, ako som ju začala užívať schudla som 10 kg. Kôli tomu som vlastne prešla na túto antikoncepciu, pretože som sa nemohla dívať ako z predošlej rapídne priberám..Poradila som sa s lekárom a urobil veľmi dobre, keď mi odporučil Qlairu. Takže len toľko že každému sedí iná anti. Takže skúšajte milé dámy, kým nenájdete tú "pravú" ........

Macullka

V piatok idem na dovolenku a mam mat menzes užívam qlaira antikoncepciu a doktorka mi povedala,že ked nechcem mat menzes mam vynechat biele tabletky ma s tým niekto skusenost naozaj nedostanem??? dakujem pekne za odpovede :)

Neri

Pridám sa do debaty...mám túto antiku od januára... je máj a pribrala som 7kg..nikdy som nemala chute na sladké..teraz neskutočné. Nemávala som depky, ani zmeny nálad...teraz by som niekedy doslova vraždila, niekedy aj seba...mám pocit ako keby som bola v 5mesiaci tehotenstva, čo mám také brucho nafúknuté...Nato, ako veľmi mi ju gynekológ ospevoval, som sa v nej moc sklamala. Cena vysoká a účinky nepriaznivé..aspoň pre mňa. Doberám posledný blister a končím...radšej budem mať 7dni krámy, bolesti a neviem čo, ako zažívať tieto stavy, čo mám teraz pri nej...pekne sa vrátim k prirodzeným metódam antikoncepcie a žiadne tabletky už nechcem ani vidieť...

lenika29

Vie mi niekto poradit, ako mam posunut menstruciu, resp. aby som tento mesiac nedostala, kedze sa chystam na dovolenku a neviem ako to funguje s HAK qlaira. Dakujem

lollitka

Ahojte, ja uzivam Qlairu uz druhy mesiac, vsetko je super, az na to, ze mam kramy 2 tyzdne.... dufam, ze sa to znormalizuje, lebo po vsetkych ostatnych strankach mi vyhovuje....

hoda224

ahojte, tak pre mna bola tato hak uplny horor. mala som z nej hrozne psychicke stavy a neskutocne sa mi zhorsila plet, taku som mala naposledy v puberte. za tie hrozne prachy teda nic moc. inak nechcem strasit, ale na ceskych strankach som nasla info, ze niektore zeny pocas jej pouzivania otehotneli tak na to pozor! pre mna je to najhorsia hak aku som kedy mala a to som ich mala vela, ale fakt je ze u kazdeho je to individualne..

Luci13

ahoj
popisali ste tu vselico o Qlaire. Ja len dufam ze bude dobra, lebo pred nou som mala Logest a krvacala som skoro 6 tyzdnov

mima7856

Ja užívam QLAIRU už 4 mesiace a som spokojná tak striedavo...ale určite som zistila, že najpodstatnejšie je užívať tabletky v rovnakom čase lebo inak vznikajú problémy, ktoré ste spomínali ako špinenie, bolesti brucha, resp. skorá menštruácia.
Ale oproti iným antikoncepciám je zatiaľ táto najlepšia, žiadne bolesti hlavy a brucha.