Zrýchlenie metabolizmu

Príspevok v téme: Zrýchlenie metabolizmu
Kikuska123

Ahojte, mala som psychické problémy a dlho som málo jedla, schudla som aj, ale ide o to, že musím začať normálne jesť, ale chcem, ako nepribrať, samozrejme, dávam si pozor na jedlo, ale zrýchliť metabolizmus. Pohyb mám, ale poraďte mi niečo na trávenie, na spalovanie...aby som nepribrala, aj keď málo. ďakujem

karlicka

ja ti vrelo odporučam toto :
-odkaz odstránený-
naješ sa dosýta a ešte schudneš.
ja som dala dolu už kopec kíl vďaka tejto stránke( 126 som mala a mám 69kíl ).....:)

max.gluteus

Ak cakas zazraky a to ze nepriberes par kil naspet potom co si sa az priliz obmedzovala tak zabudaj ale ak chces tak sa pokus o postupne zvysovanie jedal zarad vela pohybu a je mozne, ze az tak moc nepriberes. Jedlo by sa malo prevazne skladat z komplexnych sacharidov(ryza, ovsene vlocky, zemiaky, cestoviny) pretoze prave tie maju za ulohu startovat metabolizmus, potom z bielkovin (kuracie maso, tvarohy, protein, vajecne bielka) a mala by si obmedzit tuky pozor nie vylucit. Tuky mozes prijimat vo forme nenasycenych, ktore sa nachadzaju napriklad v orechach, fazule, morske ryby, olivovy olej. A hlavne vela zeleniny. Navrat metabolizmu do spravnych otacok trva dlho tak sa nezlakni.