Ako prezit koniec vztahu....

ShaulaThalit

Ahojte babulky. Prislo to aj za mnou, opustil ma najlepsi priatel. Cely vecer aj celu noc som preplakala, cely den som v koncoch, mam pocit, ze ma vsetci opustaju. Jediny, kto mi zostal je moj terajsi priatel, mam strasny pocit prazdnoty, vyprahnutia...som unavena z toho. Je mi zle

zuuzu

Ja si len tak vravim..ze keby sa tak dal vratit cas...niekedy som bola ja ta v ktorej nemal istotu..a teraz je to naopak..on tu istotu vo mne ma...ja kazdy den cakam..ze mi zavola.ze mi povie, ze ci ideme...von...ale od vcera nic...ze vraj bol dlho v robote...to beriem...a dnes tiez nic..tak idem na hokej...a hura konecne zajtra ma svoj program...tak som rada:)ved ja sa snzaim..si robit program podla seba, aj s kamaratkami chodit von..ved v piatok som bola s babami..a ked mi volal a som povedala ze som vonku tak hned vyzvedal ze s kym a do kedy:)a potom sa este zastavil..na chvilku...len ja som taka blba..ze keby mi zavolal...tak vsetko ine neham a idem snim..a toto chcem zmenit.A dokazem to iba vtedy ze vypnem mobil...a necham ho doma...vtedy nemam moznost mu volat a ani on mne sa nedovola...

Lyzicka: a čo sa týka sexu?Najskor som si myslela, ze ci nie je so mnou iba koli sexu, ale ako zistujem, ved inokedy sme spolu castejsie spavali.Teraz 1x za tyzden...a dovod preto lebo sme malo spolu. A este aj to co ma nejeduje samozrejme dlho spolu nemame styk,tak ja nedosiahnem orgazmus,lebo za tu chvilu nemam sance...

Dalenka

matisek, uplne suhlasim...

zuzi, mala by si si pozbierat stratenu sebauctu, aby si nieco dokazala, venuj sa sama sebe chvilu, alebo hocico, co ti pomoze, lebo takto sa zblaznis... ved ani on si ta takto nevazi a ako napisala matisek tak pravdepodobne mu vyhovuje ze si nanho tak naviazana a vie ze zena so zdravou sebauctou by so sebou tak zametat nenechala... takze by som to ani nenazvala laskou ako skor tym ze mu 'vyhovujes'.. je to krute ale poznam to tiez na vlastnej kozi a dnes uz viem ze keby som si vtedy nepovedala DOST tak dnes uz by zo mna bola uplna handra.. a to snad nechces?... kvoli laske? a co je to vlastne za lasku milovat niekoho kto ti ublizuje? a ospravedlnovat si to tym ze 'ved niekedy je to fajn'?... ja ked som sa konecne rozisla myslela som ze to je koniec, ze uz nic take nepride, ze uz nikoho nebudem tak milovat, sice som sa dost dlho trapila ale na bolesti je najkrajsie to ze skor ci neskor prejde... a po vyse roku som zistila ako velmi som sa mylila a teraz mam takeho skveleho chlapa ze uz by som ho nikdy nikomu nedala:)... len som sa musela naucit vazit si samu seba...

lyzicka

zuzi, ak chces, tak s nim pokracuj vo vztahu dalej, ked ho lubis... ale mierne zmen taktiku a skus hrat trosku nedobytnu (aj v sexe), odbi ho obcas, chod niekam bez neho a tak... skus si urobit aj vlastny program, mozes tak vas vztah ozivit

zuuzu

ja viem, som blazonko..ja ako nerozumiem niekedy samu sebe...priznam si to ze preco?Ale ja som tak hlupucko asi zalubena...:(ale od septembra sa vela veci zmeni..ani si to neviem ci nechcem predstavit...pojdem na intrak...stretavanie cca. cez vikend...este len potom sa uvidi..ze ako a čo bude...myslim si ze dost sa osamostatnim..nie ze by som nebola..ale teraz byvam s rodicmi..ale tak zmeni sa vela veci..len cas uvidi ako...:)

matísek 5

:D

pre mnohych ludi podla toho co sa tu popisalo si blazonko ty :P

ale nie, podla tvojej reakcie usudzujem ze si jedna inteligentna babena chapajuca vtip aj malu vytku,a evidentne nie si ani prehnane citliva.tak so sebou nenechaj zametat mica... drzim paste,papa

Azuriitko

Láska nefunguje spôsobom ako kedy, teraz mám chuť na lásku, teraz mi daj pokoj!!! To nieje láska. Bo skutočná láska sa nepreruší ako to je z tvojej strany, ale ak sa preruší a niekoľko krát, ako to je z jeho strany, tak to už láska dááávno nieje.

matísek 5

mrzi ma to ale ja lasku z tohto tu nevidim... vidim len utrpenie... a to iba tvoje... laska vo vztahu musi byt OBOJPOLNA a musi ju citit AJ NA MESIACI !!! inak to nie je vztah... vies, aj ja milujem platonicky johnnyho deepa, mozem ja za to ze ked nie som s nim mi nezavola???alebo rychlo sklada telefon??? :P asik tolko k tomu...

zuuzu

Z jeho strany..ako kedy..teraz ...ako tieto 3 tyzden musim povedat ze vsetko..ok, az na to ze ked sme neni sp olu je to o nicom:(