neviem spať

Príspevok v téme: neviem spať
horas

mám 20 rokov a už dobré tri roky mám problémy večer zaspať. čaje nepomáhajú, telka, \"nepremýšľanie\", liečivá, vitamíny, bylinkové vankúšiky... čo vás len napadne. nič. ak si začnem čítať alebo sadnem za pc, vydržím až do úsvitu. (tak ako teraz je 6:18 a ja si veselo bdiem) aspoň raz za týždeň je noc, ktorú úplne prebdiem.
Neviem už z ktorej strany mám začať riešiť tento problém. Kto viete, prosím, poraďte mi.

deva

tiez som mala obdobie,trvalo asi pol roka,kedy som nemohla spavat,vyskusala som rozne caje,tabletky na spanie,hudba..kadeco,no nic nepomohlo.Bola som v tedy vo velmi stresovom obdobi v praci ale i doma a hoci som cez den mala velku fyzicku aj psychicku namahu,vecer som nemohla zaspat.Vsetko sa to upravilo ked som sa dala psychicky viac do pohody,nestresovala som sa tak pre pracu...

cody

no mne sa toto stava ked cezden nieco fyziky nerobim ...v poslednych mesiacoch som bol bez prace ..len som doma sedel ...a mal som problemy so spanim ...cez den nieco rob manualne az sa troska fyzicky unavis

fialocka

chronicku nespavost moze sposobit vela veci, od nevhodnej postele cez stres aj psychicke, nervove problemy no aj niektore lieky. Skus nejake relaxacne techniky, mali by pomoct. Skus nesediet pri pocitaci dlho do noci, pretoze aj to moze byt jeden z dovodou, preco nespis. Ak to trva dlhsie, mala by si vyhladat lekara. ved spanok je dolezity :)

MMMaruska

tak nerieš:) Nespi pokial sa dá a zrazu zaspíš:) Alebo dobrá rada chod na internát najlepšie mladosť izba A2 64 a tam ťa tak vyčerpajú že zrazu budeš spať nádherne:)