SVETLE OBOCIE

mnamka257

mno je dost mozne ze chyti do oranzova.nechaj si ho radsej zafarbit v nejakom kozmetickom salone-tam maju na to specialne farby. alebo pouzi svetlu ceruzku na obocie-ale to asi v tvojom pripade nebude nic moc-neviem ci prerazi tu hnedu farbu

MAFIANKA

mam svetlu plet, blond vlasy, a obocie tiez blond, aku farbu na zafarbenie obocia by som mala pouzit ? Kupila som si grafitovu, nebudem mat obocie zelene ?
dakujem za kazdu radu !!!

letnička

emmka ak Ti odfarbí obočie zostane odfarbené kým nezačnú vyrastať nové chĺpky, tie už budú zasa pôvodnej farby akú máš na obočí

letnička

síce sa to na farbách na vlasy píše ale ja keď som použila farbu na obočie hnedú, aj tak som ho mala tmavé tak som si vždy keď som farbila vlasy trochu farby naniesla aj na obočie a nechala pár minút. Nemala som ho oranžové ale asi to závysí od toho na ako farbíš vlasy. Oranžové ho mám až teraz keď som naň švacla trochu melíru ktorý mi robila kaderníčka ale s tým som počítala imé byť nemôže - takže ho normálne dofarbujem hnedou ceruzkou a intenziru si volím sama.

emmka...

caute chcela by som si dat zosvetlit obocie a chcela by som sa spytat ako dlho to asi vydrzi?ked mi ho kozmeticka zosvetli ono potom po case stmavne zase alebo uz ostane stale svetlejsie?diky