Dlhodobá infekcia v nose (staphylococcus aureus)

Príspevok v téme: Dlhodobá infekcia v nose (staphylococcus aureus)
Martin11

Dobrý deň,
chcem sa spýtať na možnosť liečby infekcie baktériou staphylococcus aureus v nose. Celý môj problém začal operáciou nosnej prepážky, pri ktorej bola odstraňovaná aj časť sliznice. Na poranenom mieste sa mi následne vyvinula infekcia horeuvedenou baktériou. Jej prejavom je tvorba veľkých krúst, ktoré mi upchávajú horné dýchacie cesty a znemožňujú mi dýchať. Preto som nútený ich ručne odstraňovať, no už rádovo po hodinách dokážu plne dorásť. Využíval som nato množstvo antibiotík a najrôznejších kvapiek predpisovaných imunológom. Niektoré nezaberali, a na tie ktoré zaberali som vykázal alergickú reakciu. Jedinou účinnou látkou sa pre mňa ukázal sulfathiazol v masti. Ten dokázal po pár dňoch krusty eliminovať, no táto látka sa nemôže brať dlhodobo a po jej vysadení sa krusty znovu vrátili. Najnovšie som na liečbe špecifickou vakcínou vyrobenou na základe výteru z nosa, no po krátko po tom ako som ju začal užívať som celé dni pociťoval veľkú únavu, ktorá mi znemožňovala normálne fungovať, preto som ju musel vysadiť. Okrem toho únava bola jediným prejavom lieku, na krusty nepôsobil vôbec.
Chcem sa spýtať na Váš názor ohľadne môjho problému. Pretrváva už skoro dva roky a mám obavy z následkov takejto dlhodobej infekcie, nehovoriac o každodenných problémoch s dýchaním.

Za akúkoľvek radu budem veľmi vďačný.

adela711

ja by som ti poradila este k tomu vsetkemu podporit imunitu..nejakymi prirodnymi prostriedkami...caje, kvapky, kloktadla... drzim palce!

Martin11

Ďakujem za rady.

Mám ešte ďalšiu otázku - je možný ďalší prenos tejto infekcie kontaktom s použitou vreckovkou, napríklad jej požitím a následne neúmyselným pretretím oka rukou? (iba ako príklad)
Takisto je možné, že touto infekciou môžem nakaziť ľudí v mojom okolí?

delphia

Martin dcera mala koncom juna virozu a zrejme nasadla nasledne bakterialna infekcia a mala zapal prinosovych dutin. tiez k tomu sa pridruzil hnisavy zapal ocnych spojiviek. nakolko nebola u lekara, takze vyter nemala robeny, co aj lutujem, lebo zaujimalo by ma, co by sa bolo vykultivovalo, nakolko to, co do mnozstva, konzistencie a farby jej z dutin vyslo, tak ked nevidim, tak neuverim..... kvapkala si jednak Citricidal a tiez koloid. striebro do oci aj do nosa. oci sa dali do poriadku cca po piatich dnoch a do dutin si kvapkala denne viac krat vyse dvoch tyzdnov. keby to nebolo ucinne tak, ako pise ayurvedsky maser, tak by bola skoncila s antibiotikami a mozno aj s prerazanim dutin na krcnej ambulancii. ale opak je pravdou, hnis v sekrete z nosa uz nie je, len ciry sekret jej treba vysmrkat rano po prebudeni. oci su uz celkom v poriadku.
vrele odporucam

ayurvedsky maser

Na staphylococcusa aureusa Vam ziadne prirodne preparaty nepomozu a aj koloidne striebro nie je dostatocne ucinne. Tam nestaci striebro len vstrekovat do nosa, ale je ho potrebne aj pit. Dajte si 3x denne po 2 polievkove lyzice. Je to potrebne podrzat aspon dve minuty v ustach, cim sa cez sliznice ovela rychlejsie dostava do krvi. Koloidne striebro je potrebne uzivat dlhodobejsie aj ked uz tie problemy ustanu. To, ze ten problem necitime, tak to neznamena, ze nam uz v tele problemy nerobi. Ked ho mate v nose, tak ho uz urcite mate aj inde v tele a preto sa ho neviete zbavit. Mam zhruba stvrtinu klientov vsetko lekarov a zdravotne sestry u ktorych liecim stafylokoka. Bezne antibiotika ho zlikvidovat nedokazu. Najucinnejsie je likvidacia frekvencna v kombinacii s KS, alebo MMS.

delphia

myslim ze stalo by za to skusit si kvapkat do nosa koloidnu striebornu vodu a roztok GSE. tiez aplikovat lokalne na krusty kokosovy olej.
GSE je vytazok z grepovych semien. u nas ho nedostat, ale v Cechach ano zbozi.sluzby.cz

do 100 ml vody sa davaju 4 kv. citricidalu. tento roztok treba viac x denne kvapkat do nosa.

delphia

myslim ze stalo by za to skusit si kvapkat do nosa koloidnu striebornu vodu a roztok GSE. tiez aplikovat lokalne na krusty kokosovy olej.
GSE je vytazok z grepovych semien. u nas ho nedostat, ale v Cechach ano zbozi.sluzby.cz

do 100 ml vody sa davaju 4 kv. citricidalu. tento roztok treba viac x denne kvapkat do nosa.