Co sa to deje, ako mam vediet, ktory je ten pravy

Príspevok v téme: Co sa to deje, ako mam vediet, ktory je ten pravy
eweline12

Preco uz nic necitim,ked ma bozkava moj priatel,s ktorym som 6rokov??Co sa to deje?Stale mam s nim plany do buducnosti,stale ho lubim a neviem si predstavit svoj zivot bez neho!Preco sa mi s nim ani nechce milovat?;(Spoznala som niekoho,s kym su bozky nadherne,take,ako na zaciatku s mojim priatelom,neuveritelne,kam sa to stratilo??Ked ho podvadzam,znamena to,ze ho nelubim??Co sa to deje s mojim zivotom;(dokonca som zacala mat uzkosti a problemy s depresiou,viem,ze som na zivotnej krizovatke,ale ako dalej,,;(preco ten koho lubim,s nim nic necitim a tento novy mi zamiesal zivot,preco,..;(ma tu niekto podobne skusenosti??prosim,poradte,..nepoznate nejaku dobru vestkynu online??

eweline12

Ano,prve dva roky to bolo naozaj krasne,..potom som zacala pracovat a bola som cely cas nervozna hlavne na seba a zla na neho,on chcel len setrit,hadky pre peniaze a tak..co sa to deje..chcem to vratit ;( ale zerie ma aj to,ze s tym druhym by mohlo byt nieco ine,lepsie,..alebo kazdy tak ma??to iste?;(

alzbee

eweline12: osobne si myslim, ze aj s tymto tvojim druhym chlapikom postupne to vzrusenie opadne, nemyslis? zvacsa to tak byva-na zaciatku velke vzursenie, poblaznenie hlavy, "motyle" v bruchu...a potom postupne vytriezvenie...ved iste si aj s tvojim partnerom na zaciatku vztahu take cosi pocitovala, nie?