Slabocerveny vytok po sexe

kika32

Ja som mala ten isty problem a mala som problem s krckom maternice. Daj si urobit cytologiu aby si vedela,ci tam nemas nejaky zapal

BIBA42

AHOJ ja som mala tieto problemy skoro 5 rokov,liecili ma vselicim,dokonca jeden lekar mi povedal ze si mam na to zvyknut,v januari mi vybrali laparoskopicky maternicu,mam sa fajn aj sex v pohode,konecne si ho uzivam.Drzim palce a chod k lekarovi mozno mas len zapal a bude stacit preliecit,napis ako si dopadla.

nikagold

aj mne sa to v poslednej dobe stalo, ze som si po sexe nasla na nohavickach taky ruzovkasty vytok ale min. mesiac som bola na gynde na preventivke a nic mi nezistili aj ked som to doktorovi nehovorila, nemyslela som ze to moze nieco znamenat mala som to len par krat ... ale pipa99 napis co ti povedal doktor

pipa99

No moja doktorka ma dovolenku, tak este pockam. Potom pojdem na vysetrenie... este vyskusam ci ten vytok budem mat aj po vikende,kedze budem travit vikend s priatelom.

MARISA116

ahoj pipa99 moja kamaratka mala taki isty problem a bolelo ju to aj a chodila na visetrenia a povedali jej ze ma zapal maternice krcke asi som to zle napisala a dost dlho sa liecila