nechut do zivota.....

Príspevok v téme: nechut do zivota.....
fuhh

zacalo sa to ked som mal 13rokov, kazdy len o sexe hovoril, o ,,masteni,, tak som s tym zacal aj ja...ale potom prisli problemy s mocenim, odkavpkaval mi moc po vymoceni sa...nesiel som k lekarovi, totiz neviete si predstavit aky panicky strach mam z lekarov, to je nieco hrozne nedokazem sa s tym vyrovnat, potom neskor po masturbacii som hrozne pocity mal(stipanie, palenie a podobne) a nastali aj problemy s erekciou( co som si v tom case ani neuvedomoval), to stipanie, palenie po istom case preslo, a neskor mi lekari brali krv a zistili ze som prekonal zapal, ale nevedeli coho, zrejme to bolo to. uz som 2krat bol u lekara s problemami s mocenim( moc zevraj v poriadku, urobil sono obliciek a prostaty, zevraj v poriadku) a jednoducho som sa im snzail povedat ze toto je nieco komlikovanejsie tak hovoril ze to nie je nic.. uz mam 18 a problemy s mocenim a erekciou stale trvaju, teraz sa chystam k lekarovi znova ale mam strasny strach, mam fobiu z lekarov aj naposledy ked sme boli tak som vecer odpadol, taky strach mam z navstevy lekara, a vlasnte tieto problemy sa premietaju do kazdej oblasti mojho zivota, nechut do ucenia, nechut k nicomu uplne bez nalady, najma ak vidim ostatne deti ako si uzivaju zivot, tak mam samovrazedne sklony, predtym ako nieco napisete, viem ze ja som si to pokazil, som idiot, ale co uz so mnou, bodaj by sa vsetko dalo vratit o par rokov dozadu a vsetko vyriesit hned na zaciatku, bojim sa ze teraz uz niet pomoci....nieco mi poradte aj ked viem co mam robit, ist k lekarovi co najskor,ale nato sa musim psychicky i fyzicky pripravit

Scarlettka

Ahoj,

no myslim, ze by si mal prekonat svoj strach z doktorov a zajst k nemu na riadne vysetrenie, alebo si vziat so sebou dobreho kamarata, aby ta psychicky podrzal. Podla mna, mas len taku chvilkovu depresiu z dospievania.. mozno ti pomoze pokec s psychologom.. a mozno len sam musis prist na to, preco ti je tak alebo onak. Na kazdy problem existuje riesenie.. Tak sa len pekne drz a nehadz flintu do zita, ved si mlady a zivot pred tebou. Drzim palce