1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?

Príspevok v téme: 1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?
zjuzika

ahojte, som mesiac a pol po rozchode s priatelom, rozisel sa on so mnou po 4,5roku, dnes bol u nas kvoli neakym veciam, ktore si chcel zobrat... chvilu sme sa rozpravali, ved nebudem sa k nemu spravat neak inak, ked sme tak dlho spolu boli a neak z toho vzislo, ze sa ma pytal, ze preco som si auto kupila, a som mu aj hovorila, ze hcodim na anglinu, ze mam malo volneho casu, lebo stale niekde chodim a ze pomaly ani neviem kde mi hlava stoji, lebo stale nieco vybavujem a tak.... a potom sme sa len tak bavili o frizbee a on ze chodi stale hrat a ja ze som tiez bola mu vravim ze s jednym kamaratom som bola...a on sa ma spytal, ze za akym ucelom sa s tym kamaratom stretavam...nechapem o co mu slo touto otazkou... a ze vraj kazdy chel a mal v zivote ine priority a ze sme si nesadli ani konickami...pritom styri roky bolo vsetko ok...tak neviem o co mu slo...ked s ana toho kamosa pytal...co si myslite? a ani veci si vsetky nezobral, vraj za neake dva tyzdne, ked dojde z dovolenky, ak si pre ne pride, len nechapem na co je to dobre, ked to takto kuskuje stale...a este mi vravi, ze ved ja nebudem mat problem najst si chalana, lebo som vraj pekna a mudra...tak kam tym vsetkym mieri?

zjuzika

ved som sa oh hned pytala, ze kedy si mieni prist po vsetky veci a povedal, ze tak o dva tyzdne, ked pirde z dovolenky... a mu hovorim, ked dnes prisiel, ze nie su styri hodiny ale devet..ze mal prist po stvrtej, lebo to by som nebola doma a aspn by som ho nevidela a on s usmevom, ze ale ved je po stvrtej.... tak jako o com?

alzbee

No pocas vztahu zrejme neziarlil preto, lebo si bola v podstate jeho a zrejme ti veril, nebal sa konkurencie:)) ale teraz uz vie, ze jeho nie si a mozes byt hocikoho ineho:)

bibba

podla jeho sprawania mi pripada ze by nebol moc proti keby si mu nawrhla aby ste to spolu opät skusili. ale to musis wediet sama najlepsie. my ho predsa nepozname.

zjuzika

ale ak moze chalan, ktory cely vztah na mna neziarlil zrazu zacat ziarlit... ved uz splu nie sme , tak by mu to mohlo byt jedno...

alzbee

Divne s tymi vecami...a nevravela si mu, ze nech si ich uz zoberie vsetky? nabuduce nech si po ne pride vtedy, ked nebudes doma...aspon stretnutiu sa vyhnes, ked uz nie odpisovaniu na sms.

zjuzika

no viete ale sam mi teraz povedal, ze uz dva mesiace posledne to bolo tek divne a ze uz hladal vselijake dovody na rozchod, lebo ked mi on povedal, ze sme si dusevne nesadli a ze on je skorpion a ja byk a ze sa ku mne hnusne spraval len kvoli tomu, aby osm ho ja prva nechala..tak toje sila... a aj tak to ukoncil.... len ma sere ze tie veci si mohol uz zobrat, lebo zase zbytocne s nim budem muset pisat a odpovedat mu a atak...

la femme

vidis, je to paradox - on sa rozisiel s tebou a aj napriek tomu ziarli..malo by mu to byt jedno, ale ocividne nie je. mozno si nie je isty ci spravil dobre.

alzbee

zjuzika: samozrejme, ze ziarli :)) zazila som podobnu situaciu kedysi...priatel sa so mnou rozisiel-nikdy nebol ziarlivy...vravel mi, ze ja si zasluzim lepsieho, ze sme z diametralne odlisnych svetov, ze ja som kočka, tak si niekoho urcite najdem...a ked som sa zoznamila a zacala stretavat s jednym chalanom, tak sa chlapec hned spamatal a ziskal si ma spät (slo mu to lahko, lebo ja som ho stale lubila a chcela spät) :-P :)) ale z tvojich inych prispevkov viem, ze ty ho uz spät nechces..tak sa nedaj! :)) drzim palce:)

la femme

a to robis dobre, ze si sa zavalila aktivitami a ukazalu mu, ze nebudes kvoli nemu len doma sediet a nariekat..a to zrejme necakal..bol si tebou moc isty a preto tie otazky..uvedomuje si co stratil a aj to, ze jeho (chalana, s ktorym si bola tak dlho) moze coskoro nahradit iny..chalani su prilis hrdi a moze to byt pre neho taka prehra alebo ako to nazvat..