Psychiatri - pomohli vam?

Príspevok v téme: Psychiatri - pomohli vam?
fobicka

Chcem sa spytat, ci niekomu pomohol psychiater. Ale konkretne. Hoci aj liekmi, ak to bolo nevyhnutne. Ja mam zatial skusenosti len s psychologmi a poviem vam, nic moc... Vyrozpravat sa mi nerata, lebo tymto sa moje problemy nevyriesia. Chystam sa k psychiatrovi s vierou, ze mi pomoze. Trpim socialnou fobiou, depresiami a panickou poruchou. Nebolo to takto vzdy, vyhrotilo sa to pred par tyzdnami, odkedy nechodievam vobec von a chcem s tym uz nieco urobit. Nechcem oblbovaky, ale lieky, ktore skutocne pomozu. Tak co, pomohli vam psychiatri?

adka00

Ja psychiatrom neverim.Moja mamina urcity cas mala dost vazne psych.problemy.Napchavali ju liekmy bola na tom strasne zle.Nakoniac isla za doktorkou a povedala jej ze ona lieky brat nebude a vyskusa bez nich.Doktorka ju samozrejme prehovarala aj strasila ako zle dopadne.A chvala Bohu je tomu uz 14 rokov co je bez liekov a nikdy ich ani nebrala.Teraz ja mam problemy a tiez bojujem bez liekov viem ze to potrva dlhsie ale vydrzim.

fobiccka

Ja poznám veru výbornú psychologičku. Veľmi mi pomáha a už rozmýšľam,že jej veru donesiem na najbližšie sedenie aspoň nejakú bonbonieru ako poďakovanie.Keď od nej odchádzam,cítim sa ako v siedmom nebi a moje problémy sú gombička. Zato psychiatrička? dá mi lieky a dovidenia,nič ju nezaujíma,iba či mi už zabrali,či mi ich už nemá vysadiť.U nej som 3 minúty a u psychiatričky hodinu.

Zuzina 1

Nepoznam dobreho psychologa a uz
vonkoncom psychiatra su to obete svojho povolania uz po par rokoch praxe.Rozdiel medzi pacientom a psychiatrom je ten,ze
on ma kluce od ambulancie.

nelly71

Prosím poznáte niekto dobrého psychiatra a tiež psychológa,alebo psychoterapeuta v Trnave.

Za odpoveď ďakujem!!!

serotonín

mojej dcére nepomohol ani psychiater, ani psychlóg,
trápi sa viac ako rok, okrem toho že už ide sama do práce tak búšenie a vysoký tep neodstránili ani na sekundu
hnevá ma, že ide na sedenie, dá jej pár otázok, ale žiadnu radu, tak očom to je???
poisťovňa zaplatí a on-ona má výplatu a tebe je na "milú jarmilu" ďalej

serotonín

luskaacik
25.08.2009 22:24
-------------------------
prosím Ťa ak to bolo v Blave, tak mi napíš meno lekára/ky, prosím

-------

Kto raz nastupi na psychiatricku liecbu

uz velmi tazko vystupi!!!!

Nie kvoli svojmu zdravotnemu stavu ,ale kvoli zavislosti.Klamu ked hovoria ze antidepresiva nie su navykove .Su a varujem vsetkych, ze ked sa da nech sa liecia psychoterapiou ale nie liekmi.

Zuzka .

PSYCHIATROM NETREBA VERIT!!!!! SAMI MAJU PROBLEMI SO ZAVISLOSTOU.SU TO NORMALNY DEALERI DROG.Ani sami nevedia co pisu za lieky,nevedia co to robi s clovekom.Ano oni sa snazia ale mozog nepoznaju.Tak davaju drogy aby sa clovek uplne zblaznil.Je velmi tazke potom s tymi ich liecikami skoncit.Malokomu sa to podari.