cervenovlaska

Príspevok v téme: cervenovlaska
maniola

Ahojte uz od minuleho roka pracujem na zmene vizaze.Pred rokom som bola tlsta (102kg) vysoka (180cm) hnedovlaska s nizkym sebavedomim a podobne.
Schudla som 45kilogramov a je zo mna iny clovek.problem je v tom ze chcem uplnu zmenu a cervene vlasky:)mozno malicherne ale ja po nich tuzim od mala.teraz mam zase tmavohnede a postupne sa chcem dostat na cervenu nie zase kriklavu...taku vinovu.lenze neviem ci mam na to spravnu plet a celkovo vyzor.
mam taku svetlejsiu pokozku,aj ked dlhsim pobytom na slnku pekne zhnedne a mam hnede oci a cierne obocie.to som ochotna si aj farbit.poradte mi prosim co a ako zmenit aby to vyzeralo dobre s tymi cervenymi vlasmi a ako zacat pri odfarbovani...akou farbou diky moc

cerven

maniola, ja pouzivam cervenu farbu na vlasy, ktora, ak mas aj tmavsie vlasy, tak ti ich zosvetli na cerveno-palette RF15. ja som s nou velmi spokojna, pouzivam ju cca 1rok, farbim si sama, nie je k tomu nutna kadernicka a farba sa mi nezmyva po niekolkych umytiach, praveze naopak, cervene farby su vo vseobecnosti najviac trvacne.

pomoooc

Sikovnaaa ze si tak schudla, blahozelam!:)
Schwarzkopf Asia colors tie v cervenych krabickach su lepsie farby ako L Oreal a ine. moja skusenost. Skus mahagon, ten tak nekrici, kedze mas tmave oci aj obocie, nedavaj si velmi ostru. Drzim palce:)

lajoska

ja by som ti nedporucala vlasy prefarbovat doma lebo to moze dopadnut vselijako zajst ku kadernicke ta sa v tom vyzna tha ti poradi ci ti to pristane a tak.....a cervena farba sa najrychlejsie vymiva z vlasov ked prvy krat zafarbis bude pekna cervena staci par krat umyt vlasy a uz sa ti vymije