Plastika NOSA

Príspevok v téme: Plastika NOSA
saliah

Ahojte. Ma niekto skusenosti s plastikou nosa? ako ste spokojni? ake rizika, pripadne komplikacie sa mozu stat? mate s niecim problemy? mam jemne zakrivenie do strany spredu a hrbolcek ..chcela by som si to dat napravit... Lekar mi povedal na konzultacii, ze nepojde o narocny zakrok lebo sa len narovna zakrivenie a opiluje hrbol..ziadne lamanie... uz som bola takmer rozhodnuta ale odradilo ma jedno upozornenie lekara ze pri sekani, resp. opilovavavi hrbolu nosa moze vzniknut pri hojeni vydutina...take nerovne zahojenie kosti...teda stav moze byt hojenim este horsi... vraj je to jedno percento zo sto..ale aj tak.. tak ja teda neviem... som zufala..uz som sa totiz rozhodla, ze idem..teraz zas ze radsej nie..ale strasne by mi to pomohlo.. poradte... poznate nejakych NAJ lekarov? pocula som ze ti najskusenejsi su v Ruzinovskej nemocnici.. hmm?? fakt neviem co teraz..urcite nechcem ist pod noz, ked by som s tym mala mat este aj problemy, alebo to mala este horsie... navyse, vsetci moji blizky su velmmi proti operacii, tak keby to zle dopadlo, osladia mi to..najma priatel, rodicia, kamaratky.. ach jaj...

kosicanka02

ja sa chystam na plastiku....chcem odstranit hrbol a zmensit ho....myslite ze mi budu kosti aj lamat?:(
cca ceny na vychode viete?diky

sisulinda

saliah: aj ja som chcela ist na plastiku, ale casom som pochopila ze je to hlupost nemam najmensi nostek, ale vsetci vravia ze to by som uz nebola ja a ze by som vyzerala umelo. No neviem ale akosi som sa uz s tym mojim nosankom zmierila :) skus prehodnotit svoje rozhodnutie :) ja som to spravila a pochoipila som ze mam byt hrda na to aka som su na mne ine pekne veci.
Drzim ti palceky nech sa uz rozhodnes akokolvek ale uvedom si ze takto si vynimocny original :)