Farba na vlasy (modra, zelena...)

Príspevok v téme: Farba na vlasy (modra, zelena...)
kuku7890

ahojte,

uz dlhsiu dobu si chcem dat spravit melir bud nejaky zeleny alebo modry (mozno skombinovat) nie ale nieco totalne blaznive, neni som punkac:) tak ma napadlo, ma s takymito farbami niekto skusenosti,viete kde sa daju zohnat? kadernicka ma len modru ale dost tmavu nevyraznu. musela by som si teda doniest. ako som ale hladala na internete, nikde som nenasla ziadny internetovy obchod ktory by taketo farby ponukal. hladala som aj po obchodoch, nikde nic. najlepsie by bolo keby to bola slovenska internetova stranka, z ciech to objednavat nechcem. ale keby sa nic ine nenaslo, pri najhorsom moze byt aj to. velmi pekne dakujem:)

sonusikkk

shojte chcela by som sa niekoho spytat....ja chcem velmi fialove vlasy bud pramienky,ofinu ale aj cele ale vzdy ked som isla kadernicke tak mi dala bud taku fialovu ze to bola skor ruzova alebo cervena a ked mi zase dala fialovu ze aj dobre vyzerala tak po prvom umyti vlasov sa mi zmyla.Potom som si skusala davat taku vodicku fialovu co je na afty to mi kamoska poradila ale od toho som bola zase a cela fialova aj tvar aj oblecenie aj poduska.tak som sa chcela spytat sci niekto nepoznate nejaku brutalne krasnu fialovu ale nech aspon nieco znese :D ... a este som sa cela spytat na tie farby Directions ze ci su dobre a ci vydrzia dlho alebo ci su len na chvilku ? za odpovedat vam velmi dakujem :)

IF

Ja som mala taketo farebné pramienky no najidealnejsie je nech si dat prirobit, pretoze nidky ti kadernicka nevykuzli taku ostrú farbbu a ak aj náhodou ano tak sa ti rychlo vymyje. Ja som vsadila naprirobenie alebo lacnejsiu alternativu mas ak ci kupis farebne clipy do vlasov

LIENKA .1

tie farby su naozaj skvele .ja som kadernicka a mam ich vyskusane ak je vlas dostatocne vybieleny tak direktions chytaju intenzivne a pekne.teraz sa chystam na fialovo ciernu a trosku zelenej do ofinky

Danielaaa

to si musis dat melir, al. presvetlit cast ktoru chces mat farebnu a potom si na to nanasas farebny gel(cerveny, modry, fialovy atd....)kupis ho normalne v kadernickych potrebach

škeridlo

Ahojte. Prosím niekoho o radu. Bola som u kaderníčky a chcela som biely melír, ale len jemné pramienky, no ona mi to urobila tak nahusto, že mám teraz celú hlavu bielu, ako sneh. Vie niekto čo sa s tým dá robiť? Dá sa ten melír nejako odstrániť alebo vyzmývať? vďaka za rady.

Misinka

Jéj túto tému som hladala :D ja som chcela tyrkysové niečo...mám blond vlasy a chcela by som to dať na spodné :) treba byť original :D dá sa to zohnať na webe alebo niekde v kad. salóne??

muchaa

môžem sa dakoho opýtať kto použil už direction farby, či mu to aj tak chytilo jak má? bo sa chystám dať si spring zelenú a bojim še že nechytí, mám dark brown..tak bude treba aj odfarbiť ..ak viete poradte..dikes

crazy-girl

...ja som objednala z netu modré príčesky...každý si myslí že sú to moje vlasy do kým mu to neobjasním =D je to ako sponka, 100% ľudské vlasy len jeden problém že sa to postupne trošku vymýva a teraz po pol roku sú na konci trošku biele tak hľadám modré farby po internete skúsila som jednu aj som si nafarbila pol hlavy na modro no vôbec mi to nechytilo :(....a ináč je to super každému sa to páči a chalanom obzvlášť ;)

farba

chod do Partizanskeho do kadernictva oaza a tam maš take farby že padneš z nich na rit!!!!!!ake chceš od vymyslu sveta :D