Žiadosť o ruku

usiko

inak, kamosi, ona nepotrebuje kazne o emancipacii a o tom, co ma robit muz a co zena, ale inspiracie na to, ako vyriesit svoj problem......nechapem ako niekto nevie citat....

usiko

ak si na dovolenke v hoteli na urovni, povedz to casnikovi, urcite maju v ponuke nejaky kolacik v tvare srdca alebo take nieco, popripade aj nieco nan napisu...
alebo....napriklad si vyrob taky transparent, ze "Vezmes si ma?", nejaky pekny, daj si ho do ruk pred seba, nasad usmev a daj sa nieky odfotit vasim fotakom, potom mu ukaz nove fotky vo fotaku a dojde mu.....
alebo.....jednoducho poklakni, povedz mu, co pre teba znamena a opytaj sa ho ci si ta vezme......alebo.....kup nejake srdiecko na stopke, zastokni mu ho do vecere a ak sa opyta, co to je tak spusti.....neviem, zalezi od situacie, od toho aky je, co ma rad.......alebo ak ma neje hobby, tak ho pozvi robit ten jeho konicek, nejako to oziv a mas to....

Nerozhodná

Tak to nie je, on ma už o ruku požiadal viac krát, ale je som mala na to taký názor, že nepotrebujeme papier. Asi som si ešte nebola istá. Tak by som ho chcela prekvapiť. Viem, že ho to poteší