zazraky sa deju

Príspevok v téme: zazraky sa deju
1111denisa

som po 30-ke a chudnutie v tomto veku je uz ovela pomalsie ako v 18-ke. co bolo najhorsie 6 mesiacov som drzala vahu 73 kg a tato vaha sa nechcela pohnut ani o gram. pravdou je ze za par mesiacov som schudla 8 kg ale pomyslela som si ze co dalej. nevzdavala som sa a chodila som nadalej cvicit 4-5 do tyzdna, jedla som zdravo i ked kazdu nedelu som si dopriala nieco sladke a nieco mozno viac kaloricke. nedela bol pre mna sviatok. pred dvoma mesiacmi dosla moja trpezlivost a zufalo som zacala hladat nieco na internete v obchodoch na chudnutie. tak som si zabezpecila tabletky jednu krabicku alli a jednu reductil. zacala som brat reductil co sa nestalo za mesiac a pol som schudla na 67 kg a fakt som tomu nechcela verit. viem su tu rozne nazory o tabletkach a ja som bola proti ale nepoznate zufale zeny? ja som bolo jedna z nich. len bola lebo vaha ide stale dole. zazraky sa deju.
teraz ocakavam tie negativne reakcie ale je mi to jedno lebo chudnem a pridava mi to k mojej dusevnej spokojnosti. pre istotu som sa bola aj vysetrit aj telo je ok. tak vela stastia kocky pri chudnuti.

blablabla

boze chodte uz niekam s tymi recami. nevidite ze jedla zdravo? ved to napisala... a aj sa dost hybala.... a aj tak to neslo dole, poznam to, aj ja som na tom bola podobne... sice som nebrala lieky, ale niekedy som sa uz na ne chystala...

vy ste jak sfanatizovani niekedy... vy nemate take problemy tak to nedokazete pochopit... samozrejme ze si melete svoje...

jajka001_

treba zmenit zivotospravu. ked sa nenaucis ako sa stravovat plus pohyb, ked vysadis tabletky priberies ani sa nenazdas a mozno aj viac ako si mala.
a nenaucis sa stravovat ked to riesis tabletkami - ved uvazuj, ako to funguje, na zaklade coho? normalne clovek nechudne len tak, len ked je chory, alebo ma velky stres a nie je schopny jest. ked ješ tak ako predtym a chudnes, zrejme bude niekde zadrhel, nemyslis? tabletky su chemia a ty ani netusis, co obsahuju.

AdamKrt

Priberas, lebo mas nerovnovahu v metabolizme. Ten je nejak nastaveny - ciastocne genetickym, vo velkej miere vsak stravou.

Ked si budes tabletky davat, skor ci neskor si ublizis. Ked ich vysadis, priberies... Chudnes neprirodzene a niekde sa Ti to odrazi...

Ked to chces mysliet vazne, skus 90 dnovu rozlisovaciu "dietu", ktora neni ani dietou, lebo jes vsetko a slusne porice, ale vedlajsim efektom je chudnutie, ak mas nadvahu. Je to uprava metabolizmu tak, aby spravne fungoval a da sa to drzat cely zivot a ziadny sposobom si nemozes ublizit. Nefunguje to rychlo, ale zato dlhodobo. Vysledky vsak su i u ludi, co si myslia, ze vypiju vodu a priberu...