AKO SCHUDNÚŤ ?

zuzic

ahojte dievcata, no ja som prisla vcera s dovolenky v tatrach a musim sa priznat ze som velmi zhreslila:( no ale inak sa tam nedalo kedze som bola cely den na turach a vecer som sa vratila vyhladovana a veceru sme mali asi o soedmej alebo neskor...no ale zabudla som sa rano odvazit tak zajtra vam napisem ako som na tom...zatial awojte a nach sa vam dari

bambulos

ahoj sade8, mne sa vediet tak ze moja vaha je 67kg, stale rovnako, sice bola vaha aj 68 kg, ale mne chyba trpezlivost, ked pekne vynechavam sladkosti a papam pravidelne ide to pekne dolu :-) ale ako nahle povolim ide to nazad, mozno preto ze je horuco, cely den sme vonku a pridem podvecer a najem sa aj o 19stej, kedze predchadzajuce jedlo bolo o 13stej, tak neviem, minuly tyzden som si dala na tom zalezat a pekne dodrziavala vsetko zislo kilo dolu super, ale na druhy tyzden bol taky hekticky ze prislo nazad, neviem, mozno v zime to pojde lepsie, no neprezieram sa to nie, snazim sa dodrziavat 4 hodinove intervaly, ranajky vlocky a tak ale tie sladkosti, a v pitnom rezime som povolila :-(

kitti1112

dobrý deň, ako tu tak čítam tie Vaše názory a rady rada by som sa chcela spýtať či mi neviete niekto poradiť. Neviem zohnať nejaké skupinové cvičenie v Bratislave, začiatok cvičenia o 16.00 hod. Ďakujem za každý typ

kvietok1

devla:
napises,ze "chudnut je zdravo zit" a opytas sa na alli...???mas pocit,ze patri k zdravemu zivotu?

co sa tyka HL,funguje tak isto ako vsetky ostatne produkty z lekarne a z obchodov s doplnkami len s rozdielom,ze ich nepropaguje dealer,takze nevidim dovod vyhadzovat peniaze za HL a dristy o tom,ze v tom je poradenstvo nech si dealeri radsej nechaju pre seba,lebo je to chabe odovodnenie,preco musite zaplatit 1620 za koktejl,ktoreho hondota pre dealera je asi 850