AKO SCHUDNÚŤ ?

crossetdante

Pred dvomi rokmi som mal 103 kg pri 178 cm. Podarilo sa mi schudnut na 78 kg. Ako? Vysadil som sladkosti, cukor, salamy ( vsetky v ktorych su skryte tuky). Prestal som sa prezierat a zacal som jest ako clovek. V malych davkach kazde 4 hodky trikrat denne. Po piatej vecer som uz nejedol ... nic ani ovocie ani nic. Obedovat som obedoval vsetko okrem hore uvedenych ale s mierou, ziadne prezieranie. Na veceru nieco lahke najlepsie salatik zeleninovy. Kedze som od prirody lenivy moc som necvicil radsej som menej jedol. Mal som jedno obdobie ked som musel sadnut na stacio bycikel. Ale nie nejak natrvalo. Hlavne podla mna dieta zacina v hlave. Ked si to uvedomis tak to pojde. A neboj sa, pocas diety padnes velakrat aspon ja som sa sem tam nazral klobasky na veceru...ved som len clovek ale netreba nad tym zufat ale ist a bojovat dalej

neanea

No ved pravdaze ze ma miki spravny nazor. Je to najzdravsi sposob chudnutia, a dala by som sa na neho tiez, kebyze mi nefungovalo aj toto, pomerne rychlejsie, po 17tej nejest. Vyhovuje to niektorym ludom, niektorym nemusi. Ale vacsinou to zabera. A NIE JE to o hladovani. Su aj taki ktori cez den jedia malicko a po piatej uz vobec, a potom jasne ze neschudnu. Ale ked budu jest do tej piatej normalne, vyvazene, tak sa im to podari. A s troskou pohybu a pitnym rezimom (aspon 3 litre) urcite.

mimixxxx

predám na dobierku 2 knižky 90-dňovej diéty: 90-dňová rozlišovacia diéta a 90-dňová rozlišovacia diéta ďalších 90 dní...autori: Breda Hrobat a Mojca Poljanšek...cena dokopy:10€

karlicka

miki má pravdu,čo sa týka jej--alebo jeho ? ---názoru na chudnutie. má správny názor...mám to overené,schudla som už vyše 50kíl...:-)takže...netáram len tak do vetra a tiež je zo mňa vraj KOČKA :-)aspon to o mne tvrdí kopec ľudí,aj manžel samozrejme...

mäsko43

A V COM SUHLASIS S MIKI 64 ? JA SOM TU CITAL ROZNE PRISPEVKY ALE ON TU ZATIAL IBA NAPADAL ZENY KTORE SCHUDLI. MOJA ZENA TIEZ TAK SCHUDLA ZE PRESTALA JEST PO PIATEJ A JE Z NEJ PEKNA KOCKA.

sade8

citala som ze si mala zeleninove salaty - mnam tie zboznujem, ja som mala teraz pstruha - jedine maso co zjem ine nedam do úst...

ale uz musim pa