Klasicke sampony - preco ich ludia nekupuju?

Príspevok v téme: Klasicke sampony - preco ich ludia nekupuju?
shampoo

zaujimalo by ma preco ludia nekupuju tradicne sampony (ZIHLAVA, BREZA, LOPUCH, KAMILKA) vo velkej flaske za ludovej ceny?ved nie su vobec tak velmi prechcemizovane ako ostatne znacky(Pantene,H&S,Schauma atd...)a obsahuju viac vytazkov ako tie vyssie spomenute!a ja som dlhe roky pouzivala Gliss Kur,Niveu a podobne sampony a ziaden na mna tak dobre neucinkoval ako klasicke zihlavaky,brezaky...
Preco si ludia myslia,ze tie drahsie veci musia byt vzdy kvalitne a lacne su zle?!ved u tych drahsich samponov platime len za znacku...

pali rochnak

momentalne som si kupil lopuchovy šampon..mal som dost riedke vlasy a mastne--hne dza par dni je viditelny učinok..je super

mnamka257

kazdemu vyhovuje nieco ine.mozno niekomu tie klasicke sampony praveze skodia.ja napriklad uz asi 2 roky pouzivam nievu a som s nou neskutocne spokojna...kazdy sme iny a kazdemu vyhovuje nieco ine.to ze tebe vyhovuju tieto este neznamena ze vyhovuju vsetkym.a ako si vobec mozes byt taka ista ze ich ludia prestali kupovat?a ked aj -asi mali na to aj dovod-podla mna ked som s niecim naozaj spokojna tak sa toho len tak nevzdam.kazdy ma pravo pouzivat to co mu vyhovuje.

isabelle

Je pravda, ze tie drahsie bezne sampony vlasy dost mastia a casto po nich vlasy ani nemaju objem:( A navyse ten kto trpi lupinami a citlivou pokozkou by ich radsej nemal pouzivat, aspon podla mna:)
Tie zihlavove a brezove sampony aspon tak nemastia vlasy, i ked niekedy zase dost vysusuju, hlavne ten zihlavovy. Potom uz len dat si kondicioner a je to ok:)

zuuzu

...ja som pred 2 tyzdnami zacala pouzivat klasicky zihlavovy sampon Dixy a som s nim uplne spokojna az nad mieru, vlasa sa vobec rychlo nemastia:)odporucam vyskusat stoji okolo 1,50...tak za vyskusanie to stoji:)pred tym som dlho pozivala Schaumu...len od nej sa mi dost rychlo mastili vlasy...a Nivea,Pantene...a ostatne znacky..tie som pouzila a raz koniec.Ale kazdemu sadne nieco ine...ale ja som velmi prekvapena z Dixy :)

lucindana

Je to pravda, zihlava je uplne skvela. Krv cisti ovela ucinnejsie ako najlepsie chemicke pripravky, ci lieky. Nedavno som citala o zihlave jeden genialny clanok na webe - -odkaz odstránený-
Velmi motivacne, odporucam.

brezicka

Leiluhska, ja mam tiez problematicke vlasy..suche, kucerave. ked ti mozem poradit aj ostatnym...skus zihlavovy, alebo aky to pouzivas a velmi dobre sa vlasy rozcesavaju a lesknu ak pouzijes DOVE kuru na vlasy.. 3minutova. je sice drahsia ako normalny kondicioner ale oplati sa :))

usiak

Ja som z tych obycajnych mal lupiny a svrbela ma potom pokozka na hlave. Potom som kúpil Head & Shoulders proti lupinám, ten mi pomohol. Teraz používam Vichy - Energie shampoo.

leilushka

tie sampony zihlavove, brezove nevonaju zle, prave naopak. ale mne sa po nich nedaju rozcesat vlasy, mam ich tvrde a netvarovatelne. ked si dam potom na ne pripravok na rozcesavanie tak zas cudne vonaju - parfum a zihlava mi dokopy teda nejdu a poto, sa vratim k samponom renomovanych znaciek...je mi to luto, rada by som ich pouzivala, ale mojim vlasom nerobia dobre...

mirka84

Dosť ma zaujala táto téma o šampónoch. S väčšinou z vás musím súhlasiť, že značkové a najviac propagované šampóny sú prechemizované a zdravie vlasom vôbec nepridajú. Aj ja som používala drahé šampóny od výmyslu sveta a nebola som som spokojná. Asi pred tromi mesiacmi som sa rozhodla, že s tým musím niečo urobiť. Kúpila som si lopúchový šampón od Alpy a som fakt spokojná - môžem ho len doporučiť.