Obzerá sa za inými

Príspevok v téme: Obzerá sa za inými
Priska

Mám priateľa relatívne krátko, inak je vcelku milý, ale veľmi mi ubližuje, že sa aj pri mne obzerá za inými. Nerobí to vždy keď spolu niekam ideme, ale keď ho nejaká zaujme, tak si ide krk vykrútiť, jak ideme ďalej vkuse na každom kroku sa po nej vytáča. Komentáre má asi také, že aká je to škrata, že má celulitídu (v skutočnosti samozrejme žiadnu nemá), že má nesúmernú postavu a pod. Vyberie si pritom sexicu čo vyzerá napr. ako klon Pamely Anderson ako posledne (akurát že nemá až taký extrémny hrudník), čiže je viac než jasné, že myslí úplne opak toho čo mi hovorí. Mne to ubližuje, cítim sa menejcenná, mám pocit, že hoci je so mnou, najradšej by mal nejakú sexbombu a mňa má len preto, že sa na nič lepšie nezmohol. Ja som taká úplne obyčajná, nie som škrata, aj sa občas nejakým mužom páčim, hlavne keď sa nahodím, ale napriek tomu sa nemôžem ani zďaleka porovnávať so sexicami ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z módneho časopisu. Už mi z toho tak hrabe, že mám zlý pocit aj keď vidím nejakú takú krásavicu hoci s ním nie som. Bojím sa s ním ísť von, sexíc je plné mesto, furt si má z čoho vyberať. A hoci sprvoti som pri ňom bola dosť žhavá do sexu, docela ma to prešlo, nemám na to chuť, neviem sa uvolniť, mám sklučujúci pocit že sa mu nepáčim, že ma má len tak a že si predstavuje tie bohyne z ulice. Ešte podotknem že on nie je tiež nejaký zrovna veľký krásavec, hoci si o sebe dosť myslí. Čo mám robiť?

luciferka

pretoze je pohodlny, a tazko sa odchadza od rodiny....,myslim ze by si mala zacat zit aj svoj vlastny zivot, nie je len s nim.....skus sa zacat venovat len sebe a dietatku, zacni s babom chodit na nejake cvicenie, obcas mu ho nechaj doma a chod len tak von sama do kina, divadla, ku kadernicke, nenavar mu, nech sa stara aj on, nech si opat uvedomi co vsetko v tebe ma, pekne sa nahodit a chod niekam do baru, troska postekli aj ty jeho fantaziu...a podla mna je normalne ked sa obzera po inych zenach, ja mam priatela a tiez sa obzriem za inym chlapom a pritom by som toho svojho neodkazala podviest ani keby ci bolo :D, nestresuj, a ak ti klame, zacni bud aj ty, alebo to trp, alebo odid od neho....ver ze sa najdu aj taki chlapi, co ta budu chciet aj s dietatom.....a aspon budu stat za nieco, a za tym psychologom urcite chod, lebo ked dokazes ziarlit na cibulkovu s ktorou on nema sancu sa co i len stretnut ak to nie je normalne, prepac

dzaness

no mas pravdu, ale klamat mi klame, to som uz parkrat zistila, aj to,ze mal v plane ma podviest, ale to je dlha historia, ja viem, ze je kopec chlapov, ale mam predsa malu, kto by ma uz len chcel...uz som z toho bola taka znicena, ze som chcela ist k psychologovi tak ma vysmial, ze naco, vyriesime si to medzi sebou a ked som sa spytala ako, tak povedal, ze nemam vymyslat hovadiny a takto je to stale dokola...spociatku som nemala problem so ziarlivostou, ale ako som zistila, ze si zavolal nejaku z pokecu na noc k nam do bytu ked som mala byt prec, tak to ma tak zronilo, ze odvtedy som hrozne ziarliva, dokonca mam pocit, ze neznasam samu seba, je to tazke s takymto chlapom a nemyslim si, ze je to normalne, ze cumi po inych ked je so mnou, nechapem potom, ze ked nie je so mnou spokojny tak co nejde do certa? uz aj to som mu povedala, napriek tomu mi tvrdi, ze ma lubi, ale nesprava sa tak, vo viacerych veciach...neviem ako dalej...

AdamKrt

Tak cumte tak isto na chlapov /ci zeny/ a este lepsie nejake stavnate komentare k tomu :) Uvidite, ci sa mu to bude pacit...

luciferka

dzaness tak a teraz si predstav, ze to budes mat takto cely svoj zivot, lebo on sa nezmeni.....na co si potom s nim?? viem co je to ziarlit, ja som tiez bola taka, ale treba si uvedomit, ze to nikam nevedie...., on s tym neprestane a ty sa zbytocne podcenujes...., nech sa pozrie no a co? vravi tym zenam ze ich lubi, travi s nimi volny cas, vracia sa k nim z roboty??nie, tak co stresujes? pokial ta zacne podvadzat, klamat ti do oci, potom stresuj.....takto robis zle len samej sebe, lebo s nim to evidentne ani netrkne podla toho co pises.....zacni si vazit samu seba a bude lepsie, nie je jedniny chlap na svete

dzaness

no ako som pisala moj to robi este aj ked tlaci kocik a fakt sa potom citim ako chudera...niekto tu pisal ze sa treba porozpravat, no viete kolkokrat som to robila? a stale som bola ja ta sprosta, ze co mam stale za problemy, ze on si vsima vsetkych, pri kontrolnych otazkach ci si vsimol dajme tomu nejakeho otrasne obleceneho chlapa sa na mna pozeral ako blazon, ze o akom chlapovi to akoze hovorim, ze si nikoho nevsimol...raz isla pred nami zenska v minisukni, stara fuchtla, proste niektore zeny nie su sebakriticke a oblecu si hoc co a on sa mi skoro prekotil cez kocik, lebo sa samozrejme nepozeral pod nohy a podkol sa o koleso, tak je toto normalne? ako sa mam potom citit ja?mne je jedno ked je sam nech ziza a vyzera pritom ako somar, ale ked je so mnou si to nezelam, nehovorim, mame pekne baby, niektore to uz prehanaju ako sa predvadzaju, ale raz im mozno rozum dojde, chapem aj to, ze to chlapov laka, ale myslim si, ze ked je so mnou tu hodinku, dve na prechadzke tak sa moze zdrzat...

ramirka

vsetci hovorite o tom ze to treba povedat...lenze ked to napr. ja poviem jemu-priatelovi ako cumi na ine tak povie ze to on v ziadnom pripade nerobi...tak neviem ci to robi tak podvedome ze si to neuvedomuje alebo sa hra predo mnou na sprosteho...hmm? co v takom pripade

purblanka

no mne jedna kolegyna rozpravala ako išli platit ku pokladni,a jedna prave uzatvarala svoju a na pas dala že pokladna uzatvorená,a zbadala jedneho chlapa ako práve ide k nej,tak ho zavolala tak pekne,nech ide k nej platiť.Po chvíli tam prišla žena a pokladnička povedala,pani ale ja som volala iba tohto pána,ta jeho žena taká červená ostala-a on povedal,to je moja žena.

Janulka123

ja nenavidim tych chlapov, ktori maju vedla seba peknu milujucu zenu, drzia ju za ruku a ajtak ocumuju...niekedy mi je to trapne aj za nich:/ nechapem ci su slepi a nevidia, ze to ich polovicke ublizuje..ale nie vsetci su taki...moj chlap je velmi pekny a preto mi jeden cas liezlo na nervy ze sa pozera na pekne baby, darmo mi vysvetloval, ze sa pozera na vsetkych, aj na chlapov...ze ja som najkrajsia... bola som zaujata voci tym peknym slecnam:)) no postupom casu som si zacala vsimat, ze naozaj hovori pravdu, vsima si co maju oblecene alebo ako idu.. a proste je len vsimavy clovek..:)

rokatan :)

Ahoj .. tak ja som muz, mam krasnu zenu popri svojom boku a sam som dokonca krasny :x .
Po druhych babach mrkam bezne, no nje ked je somnou , ved to by bolo chore .
Ak si ty vasi capkovja neuvedomuju, ze pred vami sa inym "na" aj "pod" sukne kukat nemaju poriadne im to vysvetlite ;).
Ak nepochopja ta su jeb...i. Nestracajte potom cas a hor sa sa inteligentnimi krasavcami , vid tuna JA .

Uhlie njekedy poriadne zadas :D.. ale bavi ma citat tvoje prispevky, njeze prestanes !

dzaness

uhlie lebo to je bohovska laska ked ides s chlapom po ulici nieco mu hovoris on sa obzera po inych a len tak mimochodom sa ta potom opyta, ze ci si nieco hovorila...to je akoze laska? vacsiu hovadinu som uz davno necitala...nech to robi ked je sam, ale ked ide chlap so svojou zenou po ulici tak by sa tak mal aj spravat..a necumia vsetci chlapi ako to tu niekto napisal a ked mi to vadi tak mi to vadi a myslim si, ze nechcem nic nesplnitelne ak mu poviem, ze mi prekaza, ze sa v mojej pritomnosti pozera po inych.