Obzerá sa za inými

Príspevok v téme: Obzerá sa za inými
Priska

Mám priateľa relatívne krátko, inak je vcelku milý, ale veľmi mi ubližuje, že sa aj pri mne obzerá za inými. Nerobí to vždy keď spolu niekam ideme, ale keď ho nejaká zaujme, tak si ide krk vykrútiť, jak ideme ďalej vkuse na každom kroku sa po nej vytáča. Komentáre má asi také, že aká je to škrata, že má celulitídu (v skutočnosti samozrejme žiadnu nemá), že má nesúmernú postavu a pod. Vyberie si pritom sexicu čo vyzerá napr. ako klon Pamely Anderson ako posledne (akurát že nemá až taký extrémny hrudník), čiže je viac než jasné, že myslí úplne opak toho čo mi hovorí. Mne to ubližuje, cítim sa menejcenná, mám pocit, že hoci je so mnou, najradšej by mal nejakú sexbombu a mňa má len preto, že sa na nič lepšie nezmohol. Ja som taká úplne obyčajná, nie som škrata, aj sa občas nejakým mužom páčim, hlavne keď sa nahodím, ale napriek tomu sa nemôžem ani zďaleka porovnávať so sexicami ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z módneho časopisu. Už mi z toho tak hrabe, že mám zlý pocit aj keď vidím nejakú takú krásavicu hoci s ním nie som. Bojím sa s ním ísť von, sexíc je plné mesto, furt si má z čoho vyberať. A hoci sprvoti som pri ňom bola dosť žhavá do sexu, docela ma to prešlo, nemám na to chuť, neviem sa uvolniť, mám sklučujúci pocit že sa mu nepáčim, že ma má len tak a že si predstavuje tie bohyne z ulice. Ešte podotknem že on nie je tiež nejaký zrovna veľký krásavec, hoci si o sebe dosť myslí. Čo mám robiť?

shakti1

on si pri tebe neverí. sám sa podceňuje a preto ťa psychicky deptá. keď sa obzrie za inou, vyzvi ho, že mu s ňou dojednáš rande, len tak s úsmevom. buď si uvedomí, že ti robí zle, alebo zistí, že si ho prekukla, aký je chudáť. mimochom, chce založiť vzťah s tebou na tvojej závislosti a žiarlivosti. nevidím budúcnosť tohto vzťahu, iba budúcnosť plnú bolesti, trápenia a hádok, pokiaľ mu to hneď na začiatku nezatrhneš...

virgo

Môj názor je , že chlap by to v spoločnosti svojej baby robiť nemal. Reči o tom že čumia všetci - to čo sú za reči? Prečo by si to mala znášať ked ti to ubližuje? Je len na tvojej šikovnosti akým spôsobom mu to naznačíš. Odporúčam - dobrý pokec po sexe , alebo pred? Väčšinou to na chlapov zaberá /aspon na toho môho:)/. Držím prsty

siisa 25

ahoj lila 300,a ja velke kozy nemam a ani by som nechcela,mam len dlhe blond vlasy,velke pery hehe a niesom klon pamely ale Barbie skor a chlap sa mi furt obzera,zalezi na vnutornych vlastnostiach a ci Ta ma priatel rad,nuz ale kazdy chlap sa obzera s tym asi nic baby nespravime

ciculka85469

ja mam priatela rok (:a zo zaciatku to tiez robil riadne okato..ze sa otacal celym kromo zaciatku som nemala vobec odvahu mu to povedat lne som to prezula.. ale potom uz nevjem kedy prisla chvila a vykricala som mu to ... nevjem co robi ked neni so mnou myslim si ze cumi aj tak aj ze sa obcas otoci ale ked je so mnou tak to uz nerobi .. a ked obcas sa na nejaku dlhsie zadsiva tak ho podpichnem ze ci cumka a potom mam zas pokoj na mesiac.. stve ma ze sa asi len tak premaha pri mne lebo ja ozaj necumim ani ked niesom snim..ale co oci nevidia srdce neboli .. ci?

ciculka85469

ja mam priatela rok (:a zo zaciatku to tiez robil riadne okato..ze sa otacal celym kromo zaciatku som nemala vobec odvahu mu to povedat lne som to prezula.. ale potom uz nevjem kedy prisla chvila a vykricala som mu to ... nevjem co robi ked neni so mnou myslim si ze cumi aj tak aj ze sa obcas otoci ale ked je so mnou tak to uz nerobi .. a ked obcas sa na nejaku dlhsie zadsiva tak ho podpichnem ze ci cumka a potom mam zas pokoj na mesiac.. stve ma ze sa asi len tak premaha pri mne lebo ja ozaj necumim ani ked niesom snim..ale co oci nevidia srdce neboli .. ci?

janes1507

no pozri kazdy chlap sa rad pozrie za inou :D si to priznavam. ako by to vyzeralo keby sa stale pozeral len na teba a stale ta vychvaloval? neprislo by ti to po nejakom case nudne? tebe by to bolo potom nudne..chlapec by sa nemohol pozriet na ine pretoze by ti to taktiez vadilo a islo by to dole vodou. Tak ako spomenula usiko.. pridaj sa :D povedz napriklad aha tamta ma pekne kozy co :D ...a tym ze mu to budes vycitat si myslim ze tym nic nevyriesis naopak to este mozes pokazit.

shivan

Jasne, vzhlad neznamena vsetko. Len som chcela povedat, ze je to velmi individualne a neda sa pacit vsetkym.
Uz som sa s tym zmierila a snazim sa obcasne bocne pohlady mojho priatela ignorovat /aj ked to niekedy vo mne poriadne vrie :) /