Obzerá sa za inými

Príspevok v téme: Obzerá sa za inými
Priska

Mám priateľa relatívne krátko, inak je vcelku milý, ale veľmi mi ubližuje, že sa aj pri mne obzerá za inými. Nerobí to vždy keď spolu niekam ideme, ale keď ho nejaká zaujme, tak si ide krk vykrútiť, jak ideme ďalej vkuse na každom kroku sa po nej vytáča. Komentáre má asi také, že aká je to škrata, že má celulitídu (v skutočnosti samozrejme žiadnu nemá), že má nesúmernú postavu a pod. Vyberie si pritom sexicu čo vyzerá napr. ako klon Pamely Anderson ako posledne (akurát že nemá až taký extrémny hrudník), čiže je viac než jasné, že myslí úplne opak toho čo mi hovorí. Mne to ubližuje, cítim sa menejcenná, mám pocit, že hoci je so mnou, najradšej by mal nejakú sexbombu a mňa má len preto, že sa na nič lepšie nezmohol. Ja som taká úplne obyčajná, nie som škrata, aj sa občas nejakým mužom páčim, hlavne keď sa nahodím, ale napriek tomu sa nemôžem ani zďaleka porovnávať so sexicami ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z módneho časopisu. Už mi z toho tak hrabe, že mám zlý pocit aj keď vidím nejakú takú krásavicu hoci s ním nie som. Bojím sa s ním ísť von, sexíc je plné mesto, furt si má z čoho vyberať. A hoci sprvoti som pri ňom bola dosť žhavá do sexu, docela ma to prešlo, nemám na to chuť, neviem sa uvolniť, mám sklučujúci pocit že sa mu nepáčim, že ma má len tak a že si predstavuje tie bohyne z ulice. Ešte podotknem že on nie je tiež nejaký zrovna veľký krásavec, hoci si o sebe dosť myslí. Čo mám robiť?

stumble

jezis baby :D nebudte smiesne, chodi s vami, tak ste dobre, pre neho najlepsie!!
Ked sa obzera za sexicami tak ho nechajte, ja sa casto obzeram s nim, lebo baby su tu fakt pekne. Ved aj tak ju bud: v zivote neuvidi, alebo preco by ho ona chcela? :D
Ja si preto hlavu nelamem, je to chlap? Zdravy? Heterosexualny?
A je po probleme :)

siisa 25

ahoj priska,ja mam podobny problem,a to vraj vyzeram podla vacsiny ludi ako sexbomba,co si ja vsak nemyslim,mam sebavedomie na bode mrazu,v zime na tvari ako kazdorocne otrasne akne co nejde ani make upom prekryt,mam velmi pekneho chalana a mam ho rada,ale pozrie sa za kazdou lepsie vyzerajucou babou,opakujem za kazdou co mna samozrejme mrzi,ale bohuzial chlapi su vacsinou taki,chlap by musel byt chori aby sa za babou super kockou neobzrel,ale dolezite je ci Ta ma naozaj rad a si pre nho jedina na svete,musis to s nim prebrat,aby si vedela na com si,vidis aj sexbomby,teda vraj maju take problemy ako ty,zapamataj si nikto na svete nie je najkrajsi,vzdy sa najde niekto krajsi od teba,ale dolezite je aky je clovek vo vnutri,drzim prsty ahoj

Priska

kuknem: diki aj za tvoj nazor. No ja som uplne ina. Na ulici si nevsimam ani chlapov ani baby. A hlavne urcite nie ako sexualne objekty. Ked mam jedneho chlapa tak ma vzrusuje len on a ostatni su mi ukradnuti. Hoci myslim, ze mi to je len na skodu.

Priska

azuriitko, usiak: diki chlapi, som rada ze aj taki muzi ako vy existuju :) Co preferuju city pred vzhladom. Ja len dufam, ze snad vas nie je az tak malo.

kuknem

Priska, ja som zena, som samozrejme na muzov, ale ked ide po ulici nejaka sexica, tak aj ja sa rada na nu pozriem a pride mi to normalne. proste vsimnem si jej postavu, oblecenie, ako je nalicena a pod., taktiez viem povedat svojmu partnerovi alebo s kym idem po ulici, ze je to pekna zena. ja nie som supersexica, ale som zdravo sebavedoma, takze take veci, ze sa moj partner obzrie za inou a komentuje ju, tak ma nejak netrapia. poznam svoju hodnotu.
vies, bolo by zrejme nieco v neporiadku, keby si tvoj partner nevsimol sexicu, ci zaujimavu zenu.
tot moj nazor, nazor zeny

usiko

priska,

tak mu oponuj, pocedz, ze ale ved je fajn...aj ked...mohla by mat mensie prsia...alebo > tato sa ti nepaci? a co by mala mat ine? podla mna ho to prestane bavitr...takto vie, ze ta to nastve, a tak to robi, vyziva sa v tom...ale ked uvidi, ze by si sa mala zapajat, neznesie to a prestane....podla mna...

usiak

Azuriitko, tak ja som treti :) Tiez ked som mal babu, tak som sa nejak nepotreboval moc za dalsimi obzerat. Ved prave ona bola pre mna ta naj, tak naco si vsimat skaredsie :))
Ale je pravda, ze to zalezi aj od povahy. Napriklad moj svagor si tiez vsima krasne baby, ale svoju manzelku by nedal ani za nic na svete :)