AKO ODPACHNUT TOPANKY?

Príspevok v téme: AKO ODPACHNUT TOPANKY?
usiko

AHOJTE,

POTREBOVALA BY SOM RADU. DNES SOM SI KUPILA TOPANKY, HNED MI PADLI DO OKA, POHODLNE, KOZENE, LEN PROBLEM JE TEN, ZE ZAPACHAJU TYM OSTRYM PACHOM AKO KED KUPITE TOPANKY OD CINANA, VED VIETE ..../NIEZEBY SOM U CINANOV NEKUPOVALA, LEN TIETO OD NEHO NIE SU A CHCEM VAM LEN PRIBLIZIT TEN PACH..../

NEVIETE PORADIT, CO S NIMI UROBIT, ABY PRESTALI ZAPACHAT? JE TO TAKE OSTRE, ZE KED STOJIM NA MIESTE, TEN PACH SA SIRI.....

DAKUJEM

P.S. /PRE IRONIKOV/: NIE, NESMRDIA ANI NEPOTIA SA MI NOHY, FAKT SU TO TIE TOPANKY....

usiko

shaula thalit

....ja si zasadne kupujem topanky vkusne, jednoduche, kozene a kvalitne.....musi na nich byt vidno, ze su kozene a kvalitne /Josef Seibel, Rieker.../.....a tieto su presne take, aj ked nie su tzchto znaciek..........problem je, ze som ich kupila v predajni, kde mali kadejake topanky, od kadejakych vyrobcov, a pachlo to takm kadejako....no a boli v akcii, hned sa mi zapacili, lebo nieco podobne som uz davno hladala.....nelutujem, len ich asi musim nechat na balkone u mamy aj tyzden....a uvidim co sa s tym pachom spravi....

[zruseny8]

ak ich nejdes este nosit, tak si ich nechaj na balkone dokym si ich 1x neobujes. ono ti ten pach po case zmizne

katty192

a teraz tak premýšľam, či je na vine nikotín, asi nie, hmmm
nerobím si srandu, daj ich vyvetrať na jednu noc a malo by to prejsť, čo iné poradiť?

katty192

pozri, nesrandujem a aj srandujem, tie veci okolo pachov sú trocha srandovné, ale v pohode, tiež dávam veci vyvetrať na balkón, hlavne ten nikotín, to je des, v tých podnikoch...:)