HAK Regulon

janka o.

caute no ja som brala regulon rok a nikdy viac! PRISAHAM na neviem co ze som to brala ako sa patri ani jednu som niky nevynechala ani som nemala hnacky ani som nezvracala ani som nebrala antibiotika ani nic co by to mohlo ovplyvnit. kramy som mala bezbolestne a nacas...ale nefungovali.lekar mi to zistil nahodou pri sone sa ma spytal ci ich neberem a ja ze preco berem! a on lebo mate ovulaciu...a ja coze? ovulacia pri hak nema byt ( preto sa beru...) a ja som ju mala pochybujem ze som bola to 0.1% zien ktorym hak neucinkuje....ale kazdopadne stastie ze som neostala v tom ( aj tak sa do mna frajer nikdy nespravil. vidite stacilo by raz a je to v riti) takze radsej znem znacku

alternantka

matkaaa18:
Ak su to tabletky monofazove... vsetky jednej farby, tak je to jedno. Su oznacene dnami len pre tvoju orientaciu, aby si nejaky den nevynechala.
Ak su to trojfazove, cize su farebne, malo by to byt napisane v letaku, akymi zacat - s takymi skusenost nemam :)
V kazdom pripade gynekolog ta mohol upozornit na to, ktorymi zacat.

cica2323: Vsak preto som tu :)

matkaaa18

ahojte ja mam tiez jednu otazocku,ze je uplne jedno ktorou tabletkou zacnem brat HAK...tiez este nemam s tym skusenosti

cica2323

no presne sa mi tak zda ze nejak skoro:-) vies este nemam skusenosti s HAK lebo to beriem len prvy mesiac:-) ale dakujem za rady:o)))

alternantka

Ono sa ti mozno zda teraz, ze oproti poslednemu menzesu si to teraz dostala skor (predpokladam po troch tyzdnoch cca), ale to nic, to len tento prvy mesiac - telo sa nastavuje na novy cyklus. Stavme sa, ze opat to dostanes presne o 28 dni! :)

alternantka

Je to absolutne OK! Velmi OK! Menzes sa MA dostavit v podstate v hociktory den pauzy, standardne v 2. az 4., ale v hociktory den pocas pauzy je to v poriadku! Aj keby ti trval aj v den, ked si uz budes mat dat tabletku po pauze, tak si ju das - 7 dni bez tabletiek a basta! - tak to ma byt :) To je OK.

cica2323

ahojte zas otravujem:-D poslednu tabletku som zobrala vo stvrtok to son uz spominala...no a dnes som dostala kramy...je to Ok?nemala som dostat kramy az po 7dnovej pauzy?hmmm dik