visiace prsníky

alex20081

alzbee: ahoj, no vies co??? ja mam dvojky....a mam ovysnute prsia ..a vobec sa mi to nepaci. lebo som vela pribrala a potom schudla atakto sa to strieda a no a velmi ma totrapi nedokazem sa odhalit pred priatelom

alzbee

palacinka: ale to si ani nevies predstavit, ako sa v lete pod nimi strasne potim a ako zavadzaju pri lezani na bruchu, ci behani :D :D a vam Ackovym babam zavidim, ze mozte ist von na ostro bez podprdy:))

palacinka

och dievcata, vy sa stazujete, ze vam visia.. budte aspon rady ze vam ma co visiet :).. ja mam malicke Acka, no radsej by som mala vacsie visiace nez to co mam:(

alzbee

evickaaaa: vies, mnohych trapi nejaka ta chybicka krasy a ju teda trapia ovisajuce prsia. Nemyslim to v zlom, ale asi teda nepatris medzi tie Dckove, ked to beries tak, ze robi z toho vedu...a zeby sa nam zena postavili prsia pri sexe? no tak to som este nezazila...lebo mne sa akurat tak postavia bradavky a nie cele prsia.

nies

ak mozem narazat na to co pisala evicka, tak mne sa prsia pri sexe nikdy nezmenili, ani bradavky sa mi nepostavili, ani prsia nezvacsili ci neztvrdli. takze je to ako u ktorej baby.

evickaaaa

neviem co u toho robis taku aferu tak ako muzom visi penis a stopori sa pri vzruseni tak zenam pri sexe sa kozy postavia

joeblack

Určite nemaj depresiu, mne osobne sa veľké prsia veľmi páčia a vôbec mi nevadí keď ovísajú. Skôr mám problém nájsť ženu s veľkými, väčšina si totiž myslí, že som povrchný keď pozerám AJ na veľkosť poprsia, no určite niesom povrchný, no viem čo sa mi páči a čo mi chýbalo:)Niet nad pekný plný dekolt:) Určite sa tým netráp, je množstvo mužov, ktorí tvoje prsia budú doslova milovať.