Lipoceutical day & night

miška12345

ahoj
lipoceutical používam 10 dní, spočiatku som mala pocit že to boli vyhodene peniaze ale teraz možem povedať že moje pery su hladšie krajšie (mavala som často popraskanu kožu aj napriek neustálemu kremovaniu a vyskušala som všeličo od labela cez jeleni loj a balzamy...nepomohli) teraz sa mi vidí že je to lepšie nemám síce 2x plnšie pery ako predtým :-D ale su trošku plnšie a oveľa krajšie a priťažlivejšie,, ešte k tomu cez den ak idem von tak používam z avonu ruž na vyplnenie pier pery po nom tak chvilku brnia a pekne sa nafuknu :-) ten som používala aj predtym ale teraz je to oveľa krajšie :-D takže ak od toho nečakáte zázrak a tie peniažky vás nebudú mrzieť tak ja odporúčam..inak stačí hydratačný krém a na to niečo mastnejsie jelení loj...

klavesnicka

Nikomu neodporúčam používanie tohto prípravku. Mne to ani mesiac po začatí používania nepomohlo. Veľa peňazí - žiaden výsledok.

romanuskaa2

chcela by som sa spýtat či je vidiet nejaký rozdiel a ako často sa to používa aká jje tá doba?? prosím ak s tým má niekto skusenosti...dakujem

lana334

a musi sa to stale uzivat ci ako???ja neviem aplikuje sa to vda krat denne rano a vecer???a po aku dlhu dobu??? celozivotne:) budem strasne vdacna ak mi niekto odpoviem..dakujem baby