bude ma niekto milovat?

alzbee

Valika17: tvoj nick vyjadruje, kolko mas rokov? lebo az mas teda 17, tak zialbohu, teenageri v tvojom veku su casto este nedozreti po psychickej stranke, neuvedomuju si, ako dokazu cloveku ublizit...a vlastne kolkokrat nie len teenageri, ale aj dospeli ludia sa spravaju ako nejaki debili. Mnohych nechapem, ked doslova ocumuju dajmä tomu ludi na voziku, postihnuytch alebo s nejakou fyzickou vadou...pozeraju na nich, ako keby boli hendikepovani ludia nejaky prirodny ukaz alebo co... Z takych si nic nerob, i ked viem, ze to je zrejme pre teba tazke. Tazko ti nejak poradit...hadam len tolko, ze ver tomu, ze v dnesnom svete sa najdu este aj ludia, ktori sa zalubia hlavne do tvojej duse:)) a chapem, ze iste mas v hlave otazky, ze preco prave ty mas popaleniny, preco sa to stalo prave tebe, ale ked sa postupom casu so sebou vyrovnas a budes sa brat taka, aka si, ked ludia uvidia, ze sa mas i napriek vsetkemu rada, tak verim, ze aj oni sa budu na teba pozerat ako na inych a nie ako na niekoho, kto ma popaleniny...vela sil prajem a blbcov si nevsimaj, drz sa:))

Valika17

dakujem. ale mne sa ludia smeju, divaju sa mna ako na netvora,hlavne cez leto. preco ma ludia nechapu,nikomu som nic zle neurobila.

martinka_BA

ahoj, v prvom rade ma mrzi co sa ti stalo :(

a nie nemozem sa vzit do tvojej situacie, ani na chvilku. aj keby som to skusila tak sa to urcite neda porovnat s tym co citis ty :(

a nebud msutna, uvidis niekto sa do teba zalubi, a ty tiez. zivot je to jedine co clovek ma ale malo si to uvedomuje.

moj brat ochrnul, moja mama zomrela, moj pritel sa zabil na aute, a moj otec sa lieci na psychiatrii :(

ale neucila som sa zivot brat taky aky je, pretoze vsetko sa deje z nejakeho dovodu, ci uz su to dobre alebo zle veci.

tebe zelam vsetko dobre, hlavu hore, a drz sa :)))))))