Pomaha na rast prs soja, zelenina a a tak?

koookaa

AHOJ,ja mam dost silne bolesti prsnikov a stale su vecie a vecie a su dost tvrde a mam na nich modre zilky a stale mi rasti brucho a neviem ci sa mam bat alebo radovat mohly by ste mi poradit????

Lesa

akože čítať plačúce 12 ročné baby že nemajú kozy tak toto je sila.... na rast prispeje pena z piva, niečo som počula aj o sójy...

Kikus189

Nezúfajte :D ... v 15-tich som nemala ani náznak niečoho :D a nelámala som si s tým hlavu :D ... Dnes mám 18 a D-čka :D

nikita091181

no ja mam 13 rokov .... aa mam dost male prsia.. akoze niesom plocha ako letisko vieden mam taku gulate prsia.. ale su male hmm .... neviete ci sa nedaju nejako zvecsit.. ci uz jedlom ,mliekom,sojov, alebo take nieco??? :( :( :( ale ake budu take budu :D

Aďuššš

Nemám žiadne prsia,teda nie som uplne plochá ale skoro uplne áno.Lenže problém je že už mám Dva roky po začiatku menzesu,mám 14.Aspoň mi povecte či je ešte možnosť či narastú,v rodine nie sú nejaké veľké problémy s malými prsiami.U nás v rodine majú také normálne.

VaMo

Ja osobne som v 12tich skryvala zacinajuci rast prs trickami a pod., len aby si nikto nevsimol, ze sa tam cosi crta... a dnes by som brala aj vacsie :-) Boze, je skoro si nad tym lamat hlavu, budu dobre, neboj :-)

BuuuuBuuuu

Na to pomoze len cas...casom vam narastu a budu take ake maju byt.. ked mate 12-13 rokov vase telo sa len vyvija ,nemyslite si ze hned budeme mat prsia ako PAMELA...vsetko ma svoj cas a aj rast prs... tak sa ukludnite,v zivote este budu ovela horsie problemy ako to ci mate male alebo velke prsia...tak budte spokojne s tym ake ste ,stale to mohlo byt aj horsie

DolceVita

naty, bože, prečo si robíš také zbytočné problémy? Mne začali rásť prsia až v šestnástich a mám ich až zbytočne veľké. Nestresuj sa, nič sa nedeje, je to normálne.