Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

DETERMIA

to co tu riesite sory male prsia ja mam chore srdce beriem same lieky prsia mam a radsej by som ich dala odrezat a ziadne nemala

irish

Muzom v irsku sa pacia zeny s malymi prsiami. Velke prsia su tu okukane lebo tu ich ma kazda druha velikanske aj totalne chude baby tu maju riadne koziska :) ale to ja len tak odveci :) kazdemu sa paci nieco ine...a ako hovorim ja: ked sa ti nepaci nechytaj ich a ani sa nepozeraj!!!! small boobs rocks!

TommyHot

Je mi jedno, co ma zena v podprsenke (ci su to nulky, alebo roztecene stvorky), pokym nema v hlave, nema u mna sancu.

whee_ee

hehe, možno že "s malým gašparkom veľké divadlo" nie je tak odveci.. žena asi musí hrať to veľké divadlo:D:D:D

hmmmmm

hmm len na prsia nepozeram - ak je baba zaujimava do tvare a postavu ma fajn tak mi je jedno ake ma prsia ale tak podla mna radsej mensie ako velke :)

vychodniarka

Catherin - 100% suhlas :) dala si im to pekne, radost citat :))
a este k tomu ponizeniu muzskej pychy-ze ho ma maleho, ta chlapova hrdost je potom hlboko pod nulou..ich treba vzdy chvalit, ze aky bol uzasny tvrdy, velky a keci..staci naznak nespokojnosti z nasej strany a je zle, zacinaju panikarit, chudatka chichi :))

kattka

mne priroda toho vela nenadelila..ale co s tym spravim :) uz som sa zmierila. Spodne pradlo si vyberam take, co vyzdvihne aspon to co mam - opticky klam :P Je jasne, ze muzi sa radi pohraju, ale ked muz miluje zenu, tak mu je jedno co uvidi, ked da dole podprdu ... :)

Catherin

A druha vec. Vsimli ste si dievcata, jak sa tu chlapci chvascu ze ich pycha medzi nohami ma nadstandartnu velkost? Je to zas len chvalenkarstvo. Ak by zo vsetkych chlapcov co tu pisali jeden dosahoval 20 centi, tak je to vela, osobne si ani to nemyslim. A pritom my, zeny mame skor problem s neuspokojenim v posteli, ak ma chlap maleho vtaka, ako ked ma chlap zenu s malymi prsiami. Lebo ked ho tam raz zasunie a ma ho tak maly, ze ho ledva citime, tak o com je ten sex? To skutocne maloktoru zenu uspokoji. A nejake trapne veticky typu "s malym gasparkom velke divadlo" si mozu niekam strcit, dobre vieme, ze to nie je pravda. Ked ho raz poriadne necitime, tak ake divadlo? Vtedy uz nepomoze nic. Dobre, moze mat sikovny jazyk, ale to predsa nestaci, aj sex je velmi dolezity. Takze mile dievcence, ked sa vam bude priatel/milenec posmievat a ponizovat vas, ze mate mini prsia, tak sa kuknite tam dole na jeho "pychu" a kludne ho tiez skritizujte. Nech vie, ake je to prijemne a nech si nabuduce rozmysli, ci sa oplati ponizovat.

Catherin

Nepovedala by som, ze muzi chcu v 99% velke ci aspon stredne velke. Ti, co sa tu vyjadrovali neboli muzi, ale chlapciatka. Vzdy to tak byva, ze chlapci v puberte su strasne povrchni a takmer vsetci by chceli ceckatu stihlu blondinku s modrymi ockami. Ale jak muz dospieva a zreje, tak zistuje, ze velke kozy nie su vsetko. Ze skutocne zalezi hlavne na charaktere a inteligencii. A ze aj zena, ktora nie je blondinka a neni ultrastihla a nema velke kozy moze byt mila, sexi a dobra partnerka. Nie vsetci chlapi takto dozreju samozrejme, niektorym ostane to pubertalne uvazovanie, ale takych je treba skor lutovat. Baby s malymi prsiami v puberte to maju najtazsie, lebo ich vrstovnici ich casto ponizuju, robia si z nich hlupe vtipy a potom im este nadavaju do zakomplexovanych (ako na tomto fore). Ale baby nebojte sa. Dospejete, dospeju ti frajerkovia vedla vas a bude to lepsie. Je asi lepsie vyberat si starsich, vo vasom veku o dost starsich, ti vas takmer nikdy nebudu ponizovat. Leda ze by im ostalo IQ z cias puberty, aj to sa niekedy stava.