O Bruseli

blondynecka_

ja som tam bola v maji tohto roku, a ano vsetko je tam drahe, obed pre stryroch nas vysiel na 5000 sk...ale co sa tyka metra a tych vyhliadkovych autobusov, tak to sa cenovo oplati. je tam pekne.

petulda

Pamiatky a zaujimavosti bruselu si najdes na nete. Potvrdzujem to jedlo maju fakt zle - same morske potvory, slimaky (to by este slo akoze specialitky), zelenina na vsetky sposoby, salaty a biele bagety, navyse k vsetkemu cpu hranolky. Maso +zemiaky ci ryzu som tam ani nevdiela. Priemerny obed ta vyjde okolo 15 euro na osobu :( Ale vsetko je tam moc drahe.

0vecka

ja som tam bol pred troma dnami teda len na bruselskom letisku najlacnejsi hambak vo fast foode ma vysiel na 9.50 strava je tam asi dost draha...

[zruseny12]

ja som mala znamu,co byvala nedaleko BRUSELU... a presne ako pise MARIAH,ta strava bola,ze vraj nic moc...najviac som sa nasmiala,ked mi pisala,ze tam jedia uz slimakov...a ona ma s toho pokazeny zaludok..../sice mne sa smeje,ale jej do smiechu nebolo,chcela aby som jej poslala na zaludok tablety a aj muku a nejake veci,ktore tam nemaju.../
INAK SA NESTAZOVALA...len ta strava jej robila zle...

mariah

nevyuzivali sme MHD ale auto od znamych. ale co tam bolo otrasne bola ich strava z toho sa nedalo normalne najest a vsetko je tam totalne predrazene. naopak maju tam vybornu kavu a rozne druhy cokolad.