kamarat sa ma stale laka, ked ma stretava

jajka001_

keby si sa mu pacila, skor sa okolo teba obsmieta, nesmelo sa na teba diva, do oci, uhne a zas sa diva...uz ste sa niekedy rozpravali?

jajka001_

to fakt ? :) mozno je fakt divny. alebo potom, nechce sa s tebou bavit, lebo ma nieco proti tebe, mozno nieco pocul, niekto ta ohovoril...keby si nespomenula tie dvere tak by som povedala ze sa mu pacis, ale takto, skor akoby ta neznasal...neviem, daj viac :)

strasna

Mne sa skor pacia tie chlapcenske strapate a nedbale typy a on je skor taky uhladeny, ale myslim, ze sa mi zacina pacit, ak by to bolo kvoli mne, bolo by to zlate. Ze konecne chce nejaky muz mna. Lebo byvaleho som zbalila ja a pacil sa skor mne ako ja jemu a nedopadlo to dobre. Ved aj preto je uz byvaly. Znamy o nom hovoria, ze je mily, hoci ku mne sa niekedy sprava fakt cudne. Povedzme, ze kazdemu dievcatu podrzi dvere, len mne ich akoby naschval zabuchne pred nosom a rychlo odide.

strasna

K tomu sa tiez akoby bal pozriet mi do oci, ked som blizko, z dialky akoby mu to nevadilo, ale zblzka pozrie len na sekundu a hned uhne pohladom. Nieco taji?

strasna

Klepe nohou, tvari sa, akoby som tam nebola, pritom stale kutikom oka ma pozoruje a ked zbada, ze sa aj ja na neho pozriem, pozrie sa inde, akoby nic a to dookola. Nikedy, ked sa rozprava s kamaratom a ja si sadnem niekde blizko, obrati sa mi akoby naschval chrbtom a tak sa rozprava s kamaratom, akoby sa bal, ze budeme blizko z oci do oci, rozumiete tomu?

strasna

Mozno pacim, ale skor som mala obavu, ze je to len moj pocit, chapete. On casto klepe nervozne s nohou, ked sedi a ja sedim blizko neho, pocula som, ze je to prejav nervozity, ale co to znamena, v jeho reci, ze sa mu pacim alebo chod prec, znervoznujes ma?