vecne rozchody s priatelom

Príspevok v téme: vecne rozchody s priatelom
magdalenkaaa

Moj problem je v tom ze ked sme sa spoznali s priatelom bol mily, hanblivy a skromny. Ale to prvé 5 mesiace potom sme uz mali intimny pomer a o mesiac s a uplne zmenil. Uz som nebola ja jeho jedina zacal so mnou travit menej casu, vzdy sa vyhovaral, na mna mal cas uz len v noci,-( a tak sa too taha uz 2 roky .uz neviem co mam robit,prosim poradte mi

mellinda

Vychadza mi z toho len jedno: ked dostal, co chcel, uz nema viac zaujem. Pat mesiacov sekal dobrotu, stale mal potrebu ta dobyjat. Lenze ked dostal vsetko, prestalo to pre neho byt zaujimave. Asi to bude typ chlapa-lovca. Pokial ho vyrtvale neodmietas, neudrzis ho pri sebe. Len tak pre zaujimavost, ake je znamenie?

ramirka

no uz len to ze sa zmenil ako ste spolu zacali intimne zit je dost zarazajuca okolnost a takto to tahas vlastne rok a pol...hmm podla mna ta nemiluje alebo nie si prenho taka dolezita, ma ta na sex v tom ma istotu ze ma s kym spavat a to je asi cele...ked nie ste spolu aspon casto komunikujete ? myslim telefonaty sms podobne...

MaryLu

je nezamestnany a najde si cas na Teba jeden den v tyzdni? to co robi cele dni? uff.. ja mam pracu (kazdy den 8 hodin), skolu, aktivne sportujem a moj priatel ma dve prace a cas si na seba najdeme vzdy.. ked sa chce da sa vsetko..

smolko

magdalenka...radim ti, a urcite budu so mnou suhlasit aj ostatni..kasli nanho..ako dokazes toto trpiet..ja by som to nedokazala..uvidis ze ti bude lepsie a nebudes sa aspon trapit

Heinz-klátil

ked su mu prednejsi kamarati ako ty tak sa nanho vykašli s tohto co som vyčital to nema zmysel a nema zaujem
inymi slovami je to hajzel