vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku

Príspevok v téme: vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku
neverna

som zmetena.
mam 24, vysoku skolu, skvele zamestanie, milujucu rodinu, pritelov, zdravie, ale napriek tomu mam tajomstvo ktore ma tazi ako obrovsky kamen. ked osm mala 19 mala som priatela boli sme spolu 2 roky. rozisli sme sa pretoze sme dlho uvazovali o tom keby sme mali spolu malinke, keby som otehotnela, tak by sme si ho nehali, ale pristihol ma ako si beriem - 72hod. tabletku po. zlakla osm sa, a zistila ze v 20 niesom pripravena mat dietatko. pochopil to tak ze nechcem aby sme mali spolocny tivot a malinke.

ked som mala 22 spoznala som jedneho muza je odomna o 5 rokov starsi, ma perfektne postavenie, zabezpecenu buducnost, dobre meno, patri do smotanky, jednoducho je to princ ktory z nicoho nic neprifrcal na bielom koni , ale na ciernom BMW. ked osm mala 23 poziadal ma o ruku, suhlasila som, milujem ho, je to dobry clovek, s dobrym srdcom, a bude z neho skvely otec - podla spravania k detom. ked som bola mala, obracali sme kazdu korunu, a zili z vyplatu na vyplatu, uz ako dieta som si hovorila ze ja nikdy nedopustim aby som ja, a moje deti treli biedu.

pred piatimy masiacmi ked bol manzel na sluzobnej ceste, som stretla toho byvaleho, bolo to take necakane a pritom take prirodzene, pozval ma na veceru, suhlasila som, po veceri bolo vino, prechadzka, jeho byt, jeho gauc, jeho pery a nakoniec jeho postel, nebol to sex, milovali sme sa. na druhe rano som mmu povedal ze som vydata. povedala som mu ze toto nemozme a na par tyzdnou bol pokoj. teraz je to uz takmer 5 mesiacov co sa stretavame,neviem ako dlho to bude este trvat, ale ten muz s ktorym som neverna manzelovi ktory ma vecer caka kym pridem z prace, a ktory mi medzi dverami povie ze ma miluje, tak ten muz mi povedal ze chce so mnou byt do koca zivota, ze som zena s ktorou chce mat deti... a ja neviem ako dalej, viem ze keby som pred rokmi nezobrala tu tabletku bola by som teraz matkou, a milovala nielen z rozmu ale aj zo srdca

mišinka

A preco si dokelu myslis ze o teba nebojoval? ved si mu povedala ze to dieta ani nie jeho a este si sa aj vratila k byvalemu! co si mohol chudak pomysliet. Aha, tak ona mi hovorila ze som jej velka laska a popritom spavala s byvalym a este si od neho aj dala urobit decko. Cudujes sa ze ta nezastavil? v jeho ociach si slapka co si s nim chcela len uzit, zatial co s priatelom planovala spolocnu buducnost...vobec sa mu nedivim, zachovala si sa hanebne. Ak mas v sebe aspon kuska cti a zalezi ti na tvojom dietati, tak chod za nim, povedz mu pravdu a dovol mu, aby aj on mal pravo spoznat svoje dieta. Co myslis, ze sa cely svet toci len okolo teba a tvojho trapenia? na toho chudaka a svoje dieta ani nemyslis. Otras. Take nezodpovedne a bezcitne ako ty si dieta ani nezasluzia!

pucka

nie nezapredala som dieta kvoli autu a bytu. ten chalan totizto mohol namietat mohol byt proti ale on nepovedal ani slovo.. ked som trosku zacala zvazovat ci on alebo ten dlhorocny vztah.. nepokusil sa o nic. nic nechcel zachranit. tak mi prosim vas nehovorte ze to vsetko ja! neprisiel za mnou a nepovedal ze on to dieta chce... aj keby naahodou nebolo jeho...

kllerins

Ty kokos pucka, tak tuto sa aj ludsky rozum pozastavi.... Toto je priklad dnesnej doby, kde skutocne hodnoty su nahradene pominutelnymi statkami a zvieracimi pudmi. Fakt silne kafe! Tvoj nick by mal bat Pucmoga, nie Pucka.

mišinka

pucka, to je nechutne ty si kvoli autu a bytu zapredala vlastne dieta a odtrhla ho od jeho biologickeho otca. hanbi sa.

Julkaa

Co ti ponuka tvoj byvaly? Vzťah? Manželstvo? Čo ťa čaká, ak si vyberieš jeho? Potrebuješ to domyslieť do konca... A v prvom rade musíš začať byť úprimná, jednak k sebe a jednak aj k obom mužom, pretože ani jeden z nich si nezaslúži byť klamaný (prvého si klamala túžbou po dieťati, druhého klameš mimomanželským vzťahom). A bude dobre, ak nebudeš klamať ani samu seba...

ramirka

pucka, tak to je dost silne kafe, myslim si ze keby si povedala tomu druhemu ze babo je jeho dost by sa vyriesilo aj bez rozmyslania,ak by bol z toho nadseny nechcela si byt radsej s nim a babom zit v "kompletnej" rodinke ako ma byt,alebo ak by ta odvrhol vedela by si s istotou ze si mu nestala za to mala by si aspon kludne svedomie...prepac ale podla mna dost sebecke jednanie,je mozne ze ked sa babo narodi moze v kutiku duse mat zlost na to nevinne stvorenie lebo je plodom tvojej nevery.neviem ci by normalny clovek toto dokazal len tak prehliadat..hlavne ked si druheho milovala bezhranicne ako pises.nie je to fer ani voci jednemu ani voci druhemu ty sa budes podla mna do konca zivota trapit lebo budes tapat co by bolo keby si povedala pravdu aj tomu druhemu atd...

jano111

pucka: počkaj, pochopil som to správne? ty čakáš dieťa s jedným mužom, ale oklamala si ho, že nie je jeho a žiješ teraz s dlhoročným priateľom? TY SI OTCA TVOJHO DIEŤAŤA OKLAMALA LEN PRETO? ABY SI TI BOLA SPOKOJNÁ? Okradla si ho o možnosť vychovávať vlastné dieťa len preto, aby si mohla byť s pôvodným priateľom a ešte to aj ľutuješ? Dúfam, že budeš trpieť celý život a že ťa vlastné dieťa odvrhne. Mne toto urobila bývalá, aby mohla byť s prachatým mafiánom, viem, že to dieťa je moje, aj sa na mňa podobá, ale ona napísala do rodného jeho meno a odmieta krvné testy. Chcem ju dať na súd a dúfam, že to isté urobí aj otec tvojho dieťaťa.

pucka

Ahoj ja som mala podobny problem. mam priatela uz 10rokov. Pocas toho som sa zalubila do niekoho ineho s kym teraz cakam dieta. Najprv som mu tvrdila ze je jeho potom som svoj nazor zmenila... Ostala som so svojim dlhorocnym priatelom. mame spolocny dom auto... a plno dalsich veci v podstate spolocny 8rocny zivot.. babo sa este nenarodilo a stale uvazujem co je spravne... Moj dlhorocny priatel vie ze to babo nie je jeho aj ked stale dufa ze je... stale rozmyslam ze ako to bude v zivote dalej vyzerat. je to tazke takze viem ako sa citis.. mas to trosku jednoduchsie lebo necakas dieta. uz sa na to malicke velmi tesim a viem ze mi bude stale pripominat niekoho koho som nekonecne milovala... ale stale sa sama seba pytam ak som ho tak milovala preco som ho oklamala ze to dieta nie je jeho?? preco som to urobila sama neviem. uz sme sa dlho nevideli ale kazdykazducky den myslim nanho.. myslim na to ake by to bolo keby sme boli spolu. alebo som sa vratila k dlhorocnemu priatelovi kvoli sucitu?? kvoli... neviem...

kamill

rozhodni sa ktorého naozaj miluješ, spýtaj sa na to svojho srdca, nie rozumu.... pretože aj keby bol tento BMWčkár bohvie ako ideálny, bez lásky šťastná nebudeš