Opuch...svrbenie...cudne pocity

KKKK

po dlhsom sexe mi opuchne predkozka....alebo mam na zaludi po sexe cervene bodky take malinke aj na predkozke...co to moze byt?

DR.BORIEVKA

Pokial na vašom prirodzení máte červené bodky a ste si istý že to niesu jemné krvné podliatiny...ktoré by mohli byť zapríčinené sexuálnymi polohami pri ktorých je Váš úd vystavený ohnutiu a následnému treniu kože..v´daka ktorému vznikne krvná podliatina. Može to byť aj alergická reakcia na lubrikant alebo prezervatív. pokail to nieje ani jedno ani druhé....navštívte urológa čo najskor..preto že to bude počiatočné štádium sifilisu. Chlamídie sa prenášajú boskávaním, ale aj sechuálny stykom...vďaka nim viete že Váš partner Vám bol neverný...dostanete horúčky od 38 vyšie zahnisá vám hrdlo, ste malátny, do toho možte dostať aj hnisavú anginu čo je nebezpečné...na chlamídie pomáhajú antibiotiká...prvých 5 dní zvýšte predpísanú dávku tabletiek a 1 až 2 za deň...tým bakterie neuspíte dočasne ako pri nizkych dávkach ale ich nadobro zničíte....pokial ste chitili chlamidie....tak sa musite liečiť z manželkou súčasne a hlavne....počas celej doby liečenia a týždeň po nej nesúložte....pre uplné zničenie týchto bajtérií....a určite by ste nechceli ostať neplodný alebo partnerka rakovinu maternice

jules321

JA MAM TAKY PODOBNY PROBLEM AKO MAREK555 NA KOžNOM SOM UZ BOL A VSETKO V PORIADKU CELKOM ZDRAVI A STALE TO MAM NEVIEM CO DALEJ