chcem darovat krv....

oli-oli

stalo sa mi to raz - prvykrat, teraz v juni. pila som dost, ale asi som malo jedla. inak aj moja mama mala takyto problem prvy raz, ale potom uz nie. no ved vyskusam a uvidim.
:) diky za rady

bbbbb

oli,a stalo sa ti to raz, ci viackrat? na odpadnutia su tam zvyknuti. mne sa to este nepodarilo, ale pokial by sa mi to prihodilo len raz, tak by som skusila aj druhykrat s tym, ze lekarke oznamim, ze naposledy som odpadla pri tom.

oli-oli

ja zase nemozem darovat krv, lebo pri tom odpadavam :D
nemam z toho strach, no proste sa mi zatmie pred ocami, otazie mi telo a stracam vedomie... je to dost trapne, ale sestricky boli uplne super, starali sa o mna ako keby som zomierala :D
neviete mi poradit, ako sa tomu da predist? (co pred tym jest a tak) chcela by som este ist.

jajkafr

Nie je začo. Na transfúznych staniciach robia väčšinou veľmi milí ľudia takže sa ich môžeš čokoľvek opýtať a oni ti poradia :)

jajkafr

Ahoj aj ja chcem darovať krv ale keďže mám astmu a alergiu a som stále na liekoch nemôžem.

Ak chceš ísť darovať krv musíš byť zdravá, tuším že mesiac nesmieš brať žiadne lieky a kopu iných vecí. detailnejšie sa to dozvieš na www.ntssr.sk