Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zastaviť menštruaciu?

Príspevok v téme: Ako zastaviť menštruaciu?
faith

Mám velký problém, pondelok som objednaná na jeden zákrok, dosť intimny pod narkozou, nemožem to odložiť lebo odchádzam. Ako naneštastie som to včera dostala. Vačšinou mi to trvá 5 dní, potrebovala by som aby som to pondelok nemala. Skušam ascorutil, citrony, ale bojím sa že moje telo sa nedá oklamať. čo možem ešte urobiť? naozaj to nemožem odložiť:(

Sparkle

Dnes som dostala menštruáciu, ktorú mávam 8-9 dní. Mám 12 rokov a prvú menštruáciu som dostala pred 1,5 rokom. Mávam ju veľmi silnú. Potrebujem ju zastaviť alebo sa jej nejak zbaviť. Čítala som, že by ju mal zastaviť repíkov čaj, citróny, atď.... dnes som si uvarila 3 sáčky repíkového čaju s citrónom do jednej šálky, dúfam že čaj zafunguje a mne menštruácia aspoň skôr skončí. Ak máte nejaké rady a tipy ako ju zastaviť (okrem liekov) tak prosím napíšte. Za každú rady a tip budem rada. Ďakujem

Sparkle

Dnes som dostala menštruáciu, ktorú mávam 8-9 dní. Mám 12 rokov a prvú menštruáciu som dostala pred 1,5 rokom. Mávam ju veľmi silnú. Potrebujem ju zastaviť alebo sa jej nejak zbaviť. Čítala som, že by ju mal zastaviť repíkov čaj, citróny, atď.... dnes som si uvarila 3 sáčky repíkového čaju s citrónom do jednej šálky, dúfam že čaj zafunguje a mne menštruácia aspoň skôr skončí. Ak máte nejaké rady a tipy ako ju zastaviť (okrem liekov) tak prosím napíšte. Za každú rady a tip budem rada. Ďakujem

vava 15

Dobrý deň prosím vás čo sú to jelenie cviky
A keď si dám tampón tak sa môžem normálne kúpať
Lebo mi ideme v pondelok preč a dnes som ich dostala a trvajú mi osem dní
Prosím pomooooc

olalaalalo

Skuste jelenie cviky , skušala som funguju , každý den rano ked vstanete a ked pojdete spať asi tak

Pekný deň prajem