Vliezol mi do tela duch?

Príspevok v téme: Vliezol mi do tela duch?
Laura_

Občas sa mi v noci stane, akokeby moje telo niekto ovladal, cela som stuhnuta a nemôžem sa pohnúť, niečo mi v tom brani a citim zimomriavky po tele. Vždy sa na to zobudim a aj keď sa chcem pohnúť, nejde to a ešte k tomu akokeby sa mi ťažko dýchalo. Akoby mi niekto sedel na hrudniku. Aj vam sa to stava? Je to divne, ale mam to posledne 4 roky aspon 4x do roka odkedy mi zomreli obidve babky, veríte že to môže mať nejaku nevysvetlitelnu suvislosť?

baran

0večka,ty máš inak drbnuté názory(a to sa netýka iba tohto fóra,lebo tvoje názory sa nedajú nevšimnúť,takže už týždne mi bijú do očí).Ty keď niekam prispeješ tak to fakt má svoju úroveň.Radšej si svoje debiliny nechaj pre seba.

zuzuka

severka, ty si co za jebnutu katolicku, ze inym prajes zle a ohanas sa pozehnanymi predmetmi? sorry, u teba posvIEtenymi

severka

ovečka
nie som sedlak,ale teraz si prajem,aby si prežíval každú noc. a tie bahniatka sú posvietené svetenou vodou na velku noc a bylinky tiež

Petuska B

Presne tak, je to normálna lekárska diagnóza s ktorou treba ísť za lekárom a nie, to že sa tu chce nejaká pubiška robiť zaujímavou a tresne že do nej vstúpi duch a vy všetci ju v tom ešte podporujte. Jaj sorry fit, nie všetci ako úplne všetci ale všetci, ktorí sa s tým bludom stotožňujete a to ešte moja urážaš tých duchov, tak aby náhodou naozaj neprišli, ale to keď do teba vstúpi duch, tak to určite budeš vedieť, a nie len že sa poserieš od strachu - doslovne ale ti aj vlasy ošedivejí a vypadajú od strachu atď. Tak tu netrep somariny o duchoch, keď o nich nič nevieš. Vyhľadaj si v googli spánkovú paralýzu a koľko ľudí na ňu trpí.

0vecka

2 inLoweee ja hovorim ze to nepomaha moze to pomoct len psychologicky ze ten clovek ma haluz a uveri tomu tak je zrazu dobre ale asi by bolo lepsie kebyze si to ti ludia uvedomia a bude pokoj :)

fit

ROBAK,
suhlasim, ze je to blbost, ale pre niektorych ludi mozno nie. je to otazka viery. ak veria, ze im to skutocne pomoze, tak im to pomoze.
ja verim iba dvom ludom-sebe a mne :)

inLoweee

ahaa :) nj, je to trosku smiesne, ale nikto nepovedal ze to nepomaha. Moj postoj je k tomuto neutralny, takze sa nevyjadrujem :)