laska k nemu alebo k situacii?

Príspevok v téme: laska k nemu alebo k situacii?
laskonka

Chcela by som sa opytat, ci ma niekto podobny problem. Par krat som sa uz zalubila, ale mam taky pocit, ze som sa nezamilovala do toho chalana, ale skor do tej situacie, ktora sa mi zdala "sexy", wau, ako z filmu... takto to bolo aj s mojou sucasnou laskou. Najskor ma pritahovali tie okolnosti a to vsetko okolo toho, a az neskor sa ta laska zmenila na lasku k nemu samotnemu. Cize, aby som to zrnula, nedokazem sa zalubit do niekoho preto, ze ma "krasne hlboke oci" alebo "sexy usmev", ale pritahuje ma napriklad situacia typu: "nikto by nepovedal, ze my dvaja sa niekedy dame dokopy" ... rozumie mi niekto, co tym chcem povedat? je to podla vas v poriadku? ako prebieha, resp. od coho vacsinou zavisi zalubenie sa u vas ostatnych? najde sa niekto podobny? Dakujem za kazdy prispevok. Mozno si mnohi z vas povedia: Boze, mat tak jej problemy! Ale mna skratka zaujima, ci je to takto normalne a ako to vnimaju ini. :-)

sway

Mozes to zacat mat casom naopak.Ja som takto mala par znamosti,co ma pritahovali v danej situacii.A potom som si vsimla,ze vobec nehralo rolu s kym som,ale to,ze to bol netradicny zazitok.Teraz vyberam podla fyzickej krasy a urovne vzajomneho "naladenia".Lebo som si povedala,ze ked ma povaha chlapa omrzi,apson sa budem mat naco pozerat a nebude mi zivot ten chlap zneprijemnovat este aj nevabnym vzhladom:-))(zatoto asi ja nebudem pochopena:-)))Ale pripustam,ze aj toto sa mozno casom zmeni.

laskonka

ceky, som rada, ze ma chapes. To je v tom, ze mna nezaujme iba "pekny chalan", cize taka ta prvoplanova krasa. Zalezi mi na okolnostiach, za akych sa dame dokopy. A prezivam to hlbsie, to je pravda. Len ci potom nebudem mat vacsi problem najst si toho praveho, ako ostatni, kedze mam take naroky na okolnosti a neuspokojim sa len s jeho "peknymi ocami".

ceky

je to úplne normálne slečna. Nemáš nároky na vzhľad, chceš iba kreatívneho nápadníka. Koľko ľudí, toľko chutí! To že ti záleží na tom "ako" a nie "čo" je prirodzené. Je to ako veta: Nezáleží na tom čo povieš ale ako to povieš. Celá veda. ;) Prežívaš veci hlbšie ako ostatní. Môj názor.

laskonka

nehovorila som o filmovych scenach, ani o nicom podobnom - to som spomenula len okrajovo. Mala som na mysli to, ze ma pritahuje najprv to, ako by na nas vztah zareagovalo okolie, ake by to bolo sokujuce a necakane... ja viem, ze to znie debilne a čudne, ale ak by to čudné nebolo, ak by to bolo uplne normalne, tak potom by nebol dovod zalozit tuto temu. Prave preto chcem vediet, ci mi tu niekto porozumie, alebo co si o tom myslia ini.

ceky

laskonka moje situácie by ťa priviedli k orgazmu. Nieáke filmové scény sa tu nechytajú... väčšinou je vidieť že sú hrané...ale toto, je realita bejby;)Nechápem celkom čo si tým chcela povedať, ale takto mi to vyznelo.
Tak sa pýtam:
Zamilovala by si sa do svojho únoscu?

Najčítanejšie články