Hnusná mačka

tali

ahoj, macky su skvele. musis si ich ziskat, nedaju si nasilu vynutit pozornost ako pes. macka je praveze uprimna - VZDY ti da najavo, aku ma naladu, a co citi. ked na teba naladu nema, tak ku tebe nepride, nebude sa s tebou hrat atd. Napr. pes pride vzdy, a tak nevies, ci ma ,,na teba nervy,, akurat, alebo prisiel z povinnosti, ci poslusnosti. A tiez nechci, ze macku si ziskas hned v prvy den. Nechapem, ako ta mohla pokusat, asi si sa ju snazila chytit? nechaj ju, nech pride sama ;) Tiez by ti nebolo prijemne, keby sa ta pokúšal chytit niekto cudzi, koho poznas prvy den.

jananan

aj ja neznasam macky, nevsimaj si ju otrasne zvierata najradsej by som ich kopla,,,psy to mam skutocne rada,ale macky fuj nemusim a ani ludi ktori maju macky ,,,,sa zda ,,,ze nemusim

wewerica

Neviem prečo, ale mňa mačky asi zbožňujú. Nikdy sme ich doma nemali, ale keď prídem niekam na návštevu, kde sú mačky, tak hneď sa len o mňa obtierajú, na nohy mi vyskočia a pradú. Minule sme boli s partiou na chate a majiteľ tam mal tri mačence. Len za mnou behali a mraučali, všetci sa mi smiali. Čím to je?? Pritom ja sa k nim ani nemám, ani sa na ne nevrhám, ako niektoré moje kamošky - jaj, ťuťuli, muťuli, aké sú rozkošné.

katka35

usiko, 25 rokov chovas macky? no teda.
ta nasa macka sa nechce polepsit, aj dnes rano- dojdem tam, tesi sa, potom jej prepne a skoci mi do nohy a poskriabe alebo pokuse, neviem, staci, ze to krvaca.. to by si pes nikdy nedovolil. riesim to tak,ze ju hned zavrem do izby, poupratujem po nej ten bordel v zachode, a vypustim ju az ked odchadzam. uz sa tesim velmi na nedelu, ked sa jej majitelia vratia

boborovsky

fifinka,macku treba pravidelne odcervovat a davat ockovat a potom sa ziadnych chorob nemusis bat.Proste o macku sa treba tiez starat.

usiko

k mackam si musis najst cestu, ale ked ta ony nechcu prijat, mas smolu, nikdy sa im nezapacis........

ja som mala macky stale, uz takych 25 rokov, mala som ich spustu, ale kedze ich milujem, lubili aj ony mna.....su to nrskutocne skvele zvierata.....

fifinka

kedysi sme mali perzsku macku, to bola riadna hnusoba hnusna zakeracka. najhorsie je ze macka sa ti vyskriabe vsade aj na zaclony a prenasa kopec chorob ovela viac ako pes.

lalu

ked som bola mladsia, tiez som doniesla zopar maciatok domov, strasne sa mi to pacilo, ale velka macka na mna az tak dobre neposobila.. Teraz ked som starsia sa mi to jednoducho hnusi.. Ja nemam nic proti mackinej inteligencii, verim , ze maju nieco do seba, ale macky, ktore su chovane vonku.no hnus, vsade to lozi, olizuje hocijake sracky...presne si aj olizuju rite, akoze sprcha, a este okrem toho vec typu..nechytaj macku lebo nebudes mat deti ma nieco do seba,,... Macky mozu prenasat toxoplasmosu... ono to je dost nebezpecne pre zeny, najma ak caka.. proste strasne blby pocit chytat sa toho kozucha..za to moj chalan macky miluje, aj psy.. teraz som si kupila domov psika. cistokrvy za neviem kolko tisic westik, strasne som ho chcela, ale proste ako ho mam doma, vkuse umyvam dlazku, jednoducho, nemam pocit cistoty, aj ked psy som doposial mala vsetky rada

dorkaa2

Katka mačky sú nádherné, inteligentné a tajomné zvieratá. To nie je faloš, čo si niektorí ľudia myslia. Mačka je veľký individualista. Cíti, že sa jej bojíš alebo ju nemáš rada, preto je k tebe odmeraná. Ale to asi nezmeníš, niektorí ľudia ich neznášajú, iní milujú. Ja mačky milujem a mám pred nimi veľký rešpekt. Určite to prežiješ, dáš jej žrať, vodu a nemaznaj sa s ňou, aby na teba nezautočila. Skús ju chvíľu pozorovať, uvidíš aké nádherné telo mačka má :-)