Hnusná mačka

Katka35

pierocka, ja som praveze nemala s tymi pilinami skusenosti, ale suseda mi vysvetlila, ze to mam davat praveze do wc, lebo su to specialne, biologicky odburatelne piliny.. no a teraz je zachod zapchaty a voda az po okraj, este bolo stastie, ze nevytiekla. tak som tie piliny odtial musela vytahovat z misy lopatkou a macka sa tam stale pchala, dobre ze si hlavu do zachodu neponorila :-)

Katka35

keby len, po potrebe bezala susedom do spalne a tam si zacala ten zadok obtierat o bledy koberec, aj na nom potom zostali smuhy.
a to maju susedia malu dcerku a s tou mackou sa stale natahuju a pusinkuju

pierocka

Katka35: ja by som doma nechcela ziadne zviera, ci uz macku alebo psa. Hnusi sa mi myslienka, ze clovek vyvenci psa a ten sa potom s tym spinavym zadkom smyka po koberci...A vzdy by som mala pocit, ze mame doma spinavo, keby okolo mna pobehovalo zviera. Pes patri podla mna do budy, na maznanie sa mam manzela. Vsetci znamy maju doma zvierata a ja si spominam, ako pol rocny chlapcek sedel na zemi a onrovsky labrador mu oblizoval celu tvaricku, hnus. A co sa tyka maciek, tak sa mi robi husia koza, ked pocijem, ako pradu a neznasam, ked sa obtieraju o nohy. Pritom ako decko som "natahovala" macky aj kadejake spinave psiky. Ale vyrastla som z toho:) Ked si sa uz na to dala, tak vydrz, maznat sa s nou nemusis. No a piliny patria do smetneho kosa alebo do igelitky a vyhodit, nie do zachodu!

Katka35

ja som praveze nemala k nej nejake predpojatie, dokonca som sa tesila, ze sa budem starat o nejake zvieratko a zdalo sa, ze si ma oblubi, lebo ked som bola u nich po kluce a instruktaz, tak sa mi liskala, co vraj cudzim ludom nerobi, ze je placha.
no vcera sa spravala ako hysterka, asi aj zato ze domaci odisli a zostala sama, a este jedna vec, cez den som bola na cvicaku pre psov, tak mohla aj tych psov citit, lebo asi 10 ich tam bolo. no skratka bola taka neprijemna, stale sa chcela obtierat, plietla sa mi pod nohy a potom ma pokusala. to clovek fakt nevie co od takej macky ocakavat, pes aspon zavrci, ked chce mat pokoj.
no a dnes som tam zase musela ist, lebo 2x denne tam treba chodit a zrazu velka kamoska, zase sa obtierala tym hnusnym chudym telom, ale uz som vedela aka je, tak ju nechytam.
okrem toho sa zapchal zachod z tych jej pilin, boze su to problemy s mackami v byte, nehovoriac, ze je nehygienicke, ako si stale lize zadok a potom dojde mne olizovat ruky

Ilovecats

to aká je mačka závisí aj od jej pána...moja mačička, teda kocúrik, je zlatučký aj keĎ si práve nepýta jesť...neútočí na cudzích dokonca sa obtiera o každého neznámeho =D...niektoré mačky sú agresívne ale to len kvôli ľuďom alebo spomienkam na nich...

ololooo

Ja tiez neznasam macky...su dobre len vtedy, ked dostanu, co chcu...inak su svine-chvilu sa liskaju, popod nohy pletu a potom cloveka len tak uhryznu, poskriabu...a "niet" nad to, ked sa cele noci pod oknom paria a vrestia ako male deti. Neznasam ich!

bibi...

My máme doma mačku na dedine,deti mi zbožnuju mačky aj psíka.Ja osobne beriem ju tak že ju máme,prihováram sa jej,dám jesť ale nenosievam ju hore dole v náručí.Ked sme mimo domu,akonáhle sa zastavíme pred bránou s autom,už tam sedí na chodníku,čaká nás domov.Je to príjemný pocit.Psa som nikdy nemala moc v láske.Svokrovci vždy maju veľkého mohutného psa.Stale mám taký pocit ked sme tam,že mu neverím,bojím sa od neho či čo.Boli sme u jednej známej,má malého yorka,no ja som sa tak zahrala s tým psíkom!Takže aj mi ľudia sme čudní.Pritom mojim detom doma do domu nedovolím psa.Mačky som ešte nestretla ktoré by chceli uhryznuť človeka.Skôr ked ma nepoznaju sa boja a utekaju preč.

katka...

Tiez si myslim, ze ta macka to vyciti, ze ju neznasas. Ja milujem macky a nikdy som s nimi nemala problem. Ani ma nepokusali, ani sa na mna skaredo nepozreli. :) A suhlasim s tym, ze falosni su len ludia a nie macky.

kvietok1

katka35:
no ak k nej pristupujes s odporom a s pocitom,ze je hnusna,necakaj,ze sa o teba bude obtierat,vycitila tvoje pocity k nej a pokusanim ti dala najavo tie svoje