Pre vsetky milenky! Prosim citajte!

Príspevok v téme: Pre vsetky milenky! Prosim citajte!
"postihnuta"

Mile damy - milenky! Nejdem Vas odsudzovat. Viem, ze vsetky co tu piste nie ste vypocitave, ale zial zalubene. Aj napriek tomu, ze je to silne, budte prosim rozumne a nebudujte si svoje stastie na nestasti inych! Niektore mate mladsich, niektore starsich partnerov. Okrem toho, ze ublizujete nic netusiacej, castokrat milujucej manzelke, myslite prosim aj na deti svojich partnerov. Som dieta rozvedenych rodicov, ked som mala 20 rokov. Teraz sa mi asi rozvadzaju susedia- obidva rozpady vztahov su pre neveru!A to este nehovorim, kolko vztahov sa takto rozpadlo v okoli, alebo kolko ludi na okolo podvadza ci je podvadzanych. Vy si myslite, ze ked Vam partner narozprava, ze nie je vo vztahu stastny alebo ze im to neklape, ze je to pravda? Smiesne! Kazdy vztah riesi problemy. Ludia su individualne osobnosti a tak su casto ich nazory odlisne a problemy sa riesia hadkami, nervozitou- nie len v partnerstve, vsade! Ak nejaka rodina aj riesi nejake problemy, maju sa riesit vzajomne a nie tak, ze si jeden najde dalsieho partnera, ktory ho polutuje, vypocuje a postazuje si na toho "zleho" partnera. Ak si Vasi partneri stazuju na svoje zeny ci priatelky, skutocnost je taka, ze ich lubia a preto su s nimi. Mozno maju nejake krizy a problemy, ale vy ste pre nich len fyzicke a psychicke rozptylenie problemov. Pri vas sa odreaguju, ale ostavaju s tymi, ktorych lubia! Chlap totiz ked miluje, tak o svoje stastie bojuje, za akukolvek cenu!!! Ak by chceli byt s vami, tu bolest ktoru sposobia by isto pretrpeli a zvlast ak tie vase vztahy trvaju tak dlho! Viem ze je to tazke, ale vy sa trapite a este aj sposobujete trapenie inym! Stoji to zato? Ak uz nemate vlastnu hrdost, rozmyslali ste niekedy nad detmi svojich partnerov? Ohlasujem sa preto, lebo mi uz tato nezodpovednost a bezcharakternost lezie na nervy. Nasi mladi susedia mali v manzeltsve posledne dost hadky. Deti, peniaze, domacnost a tak...klasika v manzelstve. Zena to riesili tym, ze si pisala s ludmi na pokeci a nasla si mladsieho milenca. Prva na to prisla dcera, ale mama tvrdila, ze je len kamarat. Hm...jasne, deti nie su sproste! Uz to prasklo a zistil to aj manzel! Hadky, ublizovanie a krik su na dennom poriadku. Vcera v noci som stala pod oknami cinzaku a triasla sa strachom, lebo ich dcera - 17 rocne dievca chcelo z toho vsetkeho skocit z balkona. Mile milenky, viete co vsetko spravi vasa laska- navyse vlastne asi ani nie stastna s nami detmi?! Ich maly syn tomu este moc nerozumie, ale verte tomu, ze vsetko co doma vidi si zapamata! A dcera? Je vo veku, kedy spoznava vlastne lasky, okutakava si opacne pohlavie a tak. Co myslite, ze to spravi s jej psychikou? A to uz chodi z toho k psychologicke! Ja Vam teda poviem co! Mam 25 a nedokazem verit, ze raz nebudem podvadzana, lebo sa moj mily zalubi, alebo mu prepne, lebo ho zvedie nejaka krava, alebo naopak prepne mne, ublizim mu, alebo si znicim rodinu. Viete ake su tie myslienky bolestne??? Som dost silna osobnost, znesiem vela a nedam si ani skakat po hlave, ale od rozvodu svojich rodicov a vnimania tohto egoistickeho myslenia na okolo som neuveritelne ziarliva. Nicim tym seba a obcas aj svojho partnera. A rovnako su na tom moje dve sestry! A komu za to vdacim? Jednej krave, co uz rozbila zopar manzelstiev, resp. ich narusila, ale nie stastne pre odpustenie vydrzali. A to to ani nebola mlada zaba, pri ktorej by len otcovi po 40- tke preplo a chcel si dvihnut ego! Vsetko to boli a zije sa s tym dost na hovno, tak sa prosim nad sebou zamyslite. Dakujem v mene vsetkych rozvedenych deti a ich matiek (obcas aj otcov)!

[zruseny12]

a len koli mamke su spolu,lebo mamka mu pomohla...
ale verim tomu,ze beha po internete a oblbuje mlade kocky...lebo fesak,bol a pocula som, ze aj je...tak moze nadalej oblbovat dievcata a pri jeho fantazii,ako ho poznam sa kazda zena razdva namota,vie presne ako ma na zenu posobit...a taky su najhorsi...
kazdy den cloveku vyznava lasku...a len s nicoho nic,ako blesk z cisteho a jasneho neba BUM a je po vsetkom...

[zruseny12]

ja som tiez po rokoch prisla na to,ze na vine nebola az tak milenka...ako samotny moj manzel...ale zasa tam bolo viac faktorov/napr.svokra pomahala ex manzelovi pri nevere/...tak tie prve dni sklamania a hlavne hnev som skor smerovala na milenku,lebo ona vedela,ze je zenaty,ze ma dieta atd.
/popritom bol chory mal lupenku,ja som potratila atd./
ale casom som pochopila,ze moj ex ju namotaval na to,ze ja som ZLA MANZELKA A BLA BLA.../ked sa to prevalilo,ze je zenaty/
ale rok s nou paktoval...a zda sa mi,ze to hral na dva strany,lebo ked isiel prec nenosil obrucku,a ked prisiel domov tak ju mal na ruke...
a uz som aj pisala tu,ze MILENKA SA MOZE dostat nevinne do toho...
tiez som pocula,ze oni sa zobrali,ale ona ho SLEDUJE A STRAZI...ASI VIE PRECO...
je to velmi chulostiva tema,lebo vsade sa deje nieco ine...

slavina

Myslím si,že na vine nie sú milenky a milenci,ale tí muži a ženy,ktorí podvádzajú svojích partnerov. ONI by si mali uvedomiť,že majú doma milujúcu manželku a deti. Ja osobne som nikdy nebola milenkou zadaného muža,ale už som bola podvedená a viem aký je to hrozný pocit,ale nikdy by ma nenapadlo vyčítať to milenke môjho partnera,na vine bol on,on si mal uvedomiť,že ho milujem a že čakám jeho dieťa,tá milenka sa na to mohla z vysoka vykašľať. Samozrejme,že sme sa potom rozišli a že som ostala s dieťaťom sama,ale nikdy som vinu nedávala milenke.Ale aj jemu sa to pekne vrátilo,milenka ho neskôr opustila,kôli inému,takže :Kto chce kam,pomôžme mu tam....

[zruseny12]

JAJKA
presne tak,pekne si to napisala...
a aj to ako sa chlap,niekedy stane histerikom,lebo kolko krat sa stane,ze nakoniec ostane sam...
vykasle sa na neho aj milenka...a potom sa chce vratit k zene...
a vela krat ZENA zo zaciatku je sklamana s toho,ze jej chlap urobil taky podraz,ale casom pride na to,ze uz inu moznost nema a ZMIERI SA S TYM...a chlapa naspat nechce-a vtedy vznikne problem...histericky chlap/ale zasa je to individualne a tiez moze to byt aj naopak/

a to,ze sa zena tu rozpise o svojej nevere,este neznamena,ze je HISTERKA...
obhajujem vseky zeny nie len seba.../popripade klamanych muzov/

sway

mariaa nikto sa nevychvaloval,ja som pisala svoj nazor,ku ktoremu sa pridala petuska s podobnou skusenostou,ale ani my dve sme sa nezhodli uplne na vsetkom.Pomooc ja na toto dohadovanie uz nemam sil.Som tu za seba,prezentovala som ako to cele vnimam,nemam potrebu sa s nikym spolcovat,snazim sa rozumiet aj ludom s olisnym nazorom,som clovek otvoreny..Ale to nezname,ze sedim na dvoch stolickach.Ja som chcela pocut argumenty,ani ja som o sebe nechcela pisat,co som konkretne prezila a podobne.Tu ide o rozne vnimanie situacie,roznymi ludmi,ktorych napriek vsetkemu mozme zaskatulkovat.
A to,ze zeny su same bla bla nie je vidno LEN v tejto diskusii,ale v kazdodennom zivote,diskusia bola len prakticky priklad.A zase slepa niesom.Viem,ze sa najde vynimka,ktora nema problem nieco zhrnut do 3 riadkov ako chlap,ale znovu len potvrdzuje pravidlo!

jajka001_

poznam mnoho vztahov kde bola nevera...v kazdom pribehu ide o nieco ine...podvadzaju muzi , podvadzaju aj zeny...je to na svedomi kazdeho jedneho, co robi. kazdy je zodpovedny za svoje ciny, za svoj zivot. v zivote nastavaju rozne situacie ktore treba riesit a nevera k nim patri. niektori odpustia a vyrovnaju sa s tym,niektori odpustia a trpia kvoli rodine. nechaju sa dalej podvadzat. je to o vybere, vzdy mate na vyber. treba ratat s tym ze sa to moze stat. ked si vyberam partnera tak takeho o ktorom viem ze ma rovnake hodnoty ako ja. ak sa to stane, budem to riesit. nedokazem vopred povedat, ako sa zachovam. mozno budem hystercit a mozno budem ladovo chladna. ked sa mi o tom sniva, jacim a bijem ich, ked ich nacapam a oni sa mi smeju. ale skor zdrhnem niekam do kuta a budem plakat. a potom pridem a nepoviem nic. pretoze co uz na to povedat. len zbohom. lebo je to koniec dovery, koniec vztahu. zavazky ostanu - to bude problem. lebo ako poznam muzov, po rozvode sa oni menia na hysterikov.

jajka001_

poznam jedno dievca, je milenkou zenateho muza...ma s nim dieta. manzelka o nej vie, je to velky suknickar, ale nerozvedie sa, pre peniaze, pre postavenie....a najlepsie je ze podviedol aj milenku s dalsou milenkou...niektorim chlapom ani harem nestaci :))

jajka001_

ahojte, zase sa tu tahate o slovicka...ja by som chcela obhajit trocha Petusku a jej rodinu, myslim ze ona vie, ci jej mamu to traumatizovalo a keby hej tak by to videla. Urcite to bolo o vzajomnej dohode oboch, mame sa asi nechcelo rozvadzat a asi jej na vztahu s otcom uz nezalezalo, vedela ze otec ma zaujem o rodinu a keby ho vyhodila a rozviedla sa, pokazilo by sa to, zrejme uz nemala co stratit a mozno tiez mala bokovku, mozno mala priatelku, mozno uz nemala zaujem o muzov, ktovie, ale zrejme jej to tak vyhovovalo, a kedze milenka tiez nebranila otcovi starat sa o deti, tak ako to ziarlivo robia ine milenky, tak to fungovalo. A zase ide len o to, co komu vyhovuje a ako sa dokaze dohodnut.
Za mnou prisiel priatel s tym, ze sa zalubil do inej, a mna tiez lubi, tak ze ci suhlasim s tym, aby nas mal obe....kedze som dost liberalna, odvazil sa mi toto povedat, ale kedze nie som dostatocne tak som ho poslala do haja s tym, ze bud jedna alebo druha, nech sa rozhodne...a nerobila som sceny, len som sa zbalila a odisla. A prisiel za mnou, ze si to rozmyslel...a odvtedy si je vedomy toho, ze ja take nieco proste neznesiem. A ze ked take nieco spravi, ja sa zbalim a odidem, bez ohladu na okolnosti...mam svoju hrdost. Ma na vyber. A ostava so mnou.

[zruseny12]

SWAY
sak aj ty si chcela vela krat odo mna zdovodnenia a priamo si aj pisala,ze to bolo asi tak a tak...atd.ja som ti odpovedala...
neurazila som sa len sledujem,ze nejak si presla na inu stranu a PETUSKA ostala sama...a to sa mi zasa nepaci,ked si raz stojim za svojim,tak budem si za tym stat....
sak ste sa tu tak vychvalovali ako dokonale viete zit v partnersve a ako doprajete stastie svojmu manzelovi...
nic v zlom,ale ty asi hladas nejake bocne umysly...

[zruseny12]

a to len na zaklade tej diskusie vies,ze sa zeny nevedia poriadne vyjadrit?
a k tej delbe ludi,ja som tu nebola,lebo som potom odisla prec,takze mi je jedno,co si myslis...VIES,CO ROBIM/DOJIM OVCE.../
pochopila som jednu vec,stavias sa na tu stranu kde ti je lepsie...
ludovo povedane SEDIS NA DVOCH STOLICKACH...