preco to tak stipe ? :((((

Príspevok v téme: preco to tak stipe ? :((((
srdiecQo

Ahojky, prosim poradte mi :( ja uz tomu nechapem a som zufala z toho :( mam dost taky neprijemny problem a ten je ze vzdy ked sa s priatelom milujeme mna to tam dole dost stipe :( ...neviem preco, bola som uz aj u gynekologicky, ktora mi zistila zapal, ale ten som uz preliecila lenze stipe to stale, alergia to byt nemoze myslim si a nedostatocna vlhkost to si tiez nemyslim, mozno ale niesom uplne sucha :( ...nestretol sa s tym niekto? prosim :(

aniii

aj mna to stipe a niekedy citim aj trosku taku palivu bolest hlavne kedy uz on vyvrchol....tak to bude alergia na latex????

srdiecQo

zapal bol ale uz som dobrala lieky tak som myslela ze uz je setko ok ...ale asi budem sa muset zase vratit na gynku :(

odpovedam

Tak potom tam je asi zapal. To musis konzultovat s gynekologom. My ti takto tazko poradime. Nevzdavaj to, drzim palce :-)

srdiecQo

lenze hmm mna to stipe aj ked napr. s prstom skusa ale nie az tak mno ...ale aj ked sme to raz skusali bez gumy tak stipalo sice nie az tak mozno ale tiez :(

odpovedam

existuje aj alergian a ejakulat, vtedy to tak stipe. Ale suhlasim s tym ze by sa mal preliecit aj tvoj priatel, mozno prenasa na teba nieco on.