Stamping nail art alebo pečiatky na nechty

Príspevok v téme: Stamping nail art alebo pečiatky na nechty
luculiiik

Ahoj babky-žabky! Má niektorá s týmto skúsenosti? Naozaj to funguje, či moc ani nie? Pečiatky sú originálne (KONAD), ale sú aj v lacnejšom prevedení. Niekde som čítala, že fungujú rovnako. Je to tak, či radšej od neoriginálnych ruky preč? A musím za každú cenu použiť špeciálny lak alebo to má rovnaký efekt aj s bežným lakom? Ak by náhodou niekto nevedel, o čo sa jedná: -odkaz odstránený-
Ďakujem za odpovede. :)

beruska06

Ahojte, máte niektorá skúsenosť s výrobkami zo stránky -odkaz odstránený-? ja som si odtiaľ kúpila tie platničky, ale akosi to vôbec nefunguje... skúšala som všetky laky, ktoré doma mám... a nič... boli dokonca aj hustejšie... je možné, že je chyba v tej platničke?

nika4444

Ahojte ja to mam :) ja som si to objednala z netu maju super akciu jednu doštičku tu pečiatku a stierku len za 2 eura :) a ide to super len lak musi byt trošku hustejši je to špica jednoduche a rychle :) supiišky heh:)a cele s poštovnym ma to vyšlo 4 eura takše špica

hassy

ja som mala tu cinsku verziu a letela do kosa - hroza a des :/ teraz mam konad, a uplne krasne peciatky robi:) a napriklad mne funguje aj s normalnym lakom, len musi byt trochu hustejsi, mne funguje s miss sporty :)

Natalia Orei

Ahojte...sa si chcem aj kupit tu supravu stamping nail art..ale kedze to nejde moc s obycajnych laksom tak neviem ..pretoze ten lak stoji vyse 11euro tak neviem nepradava tu niekdo platničku+stirku+pečiatku+aspon 1lak..?lacno

mnamka257

ja som ich mala asi dvakrat a co ja viem moc sa mi to nelubilo.radsej mam nechty jednej farby.podla mna sa grafika hodi najviac na gelove nechty

bibianna

tak ako konad tak aj Gcoocl je znacka pre stamping nail art. ibaze konad uz je trochu predrazeny. efekt je ten isty aj dosticky. a predavaju sa este lacnejsie peciatky na nechty ktorych kvalitu nepoznam a asi ani nejdem skusat ale mam peciatku a dosticky Gcoocl z nikashop.sk a z nechtovehoshopu nejake konad dosticky a ide mi to vsetko rovnako.

loulula

ahoj

ja mam tie platnicky a funguje je to aj s beznym lakom len musi byt trochu hustejsi miss sporty je akurat lebo tie lacnejsie laky su moc riedke, na tych lacnejsich platnickach mozte byt vadny vyrobok ze ti to nepojde potom dobre odtlacit ..ale aj tak za to chcu strasne peniaze